Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

UAB "GEDARTA" socialinės akcijos ir kodėl tai darome
2019-06-21 Šaltinis: UAB GEDARTA

Sveikas gyvenimas, sveikata, šeima, fizinis aktyvumas, galimybė kurti pilnavertį gyvenimą. Tai tik nedaugelis žodžių ar frazių, kuriomis dalis žmonių negali džiaugtis. Žmogus augęs sveiką gyvenimą, nesirgęs rimtomis ligomis, turėjęs pilnavertę šeimą sunkiai suvokia koks gyvenimo kelias lydi tuos, kurie kovoja su gyvenimu ir jo sukurtais spąstais. Vaikai neturintys tėvelių, vaikai sergantys nepagydomomis ar protinėmis ligomis, kitaip tariant – likimo atstumtieji, tai dalis visuomenės kuri negauna pakankamai dėmesio. 


UAB

Problemos vaikų ligoninėje, onkologinių ligų skyriuje

Vėžiu sergantys vaikai – skaudi tema. Vėžiu sergantys vaikams reikalingas ne tik brangus gydymas, bet ir pačios paprasčiausios sąlygos, kuriomis galima užtikrinti gera mikroklimatą vaikams.

Viena iš tokių sąlygų arba kitaip tariant problemų – nepakankamas patalpų vėsinimas.

Koridoriuose ir kai kuriose patalpose vasaros metu yra karšta, todėl vaikams ir darbuotojams gyventi bei dirbti tampa sudėtinga. Pasidairius po patalpas, radome kineziterapijos skyrių, kur pakalbinome vieną iš gydytojų, kuris teigė, kad skyrius tiesiog negauna pakankamai dėmesio, lėšų atsinaujinimui. Gydytojas kineziterapijos skyriuje įrengė vaikų kambarį savo paties lėšomis, tačiau iškilo problema, kurios savo lėšomis sutvarkyti nepajėgė. Patalpose nėra pakankamo vėdinimo, tampa karšta.

Asociacijos „Paguoda“ rūpestis

Žinant faktą, kad valstybė ne visais atvejais išgali padėti visiems vienodai, pagalbos ranką dažnai tiesia įvairios organizacijos ar asociacijos. Šiuo atveju asociacija „Paguoda“ ir jos vadovė Daiva Žaromskienė, pasisiūlė padėti ir suorganizuoti pagalbą vėžiu sergančių vaikų skyriuj. Šis skyrius yra padidintos rizikos, o vaikams bei darbuotojams reikia išskirtinės aplinkos ir įrankių. Vienas iš tokių faktorių yra nekintanti temperatūra patalpose, bei kuo mažiau skersvėjo.

Įmonės „Samsung“ ir „Gedarta“ ištiesė pagalbos ranką

Į pagalbos šauksmą atsiliepė dvi įmonės – „Samsung“ ir „Gedarta“, kurios bendromis pastangomis padėjo onkologinių ligų skyriuj. Įmonės parodė, kad kolegialaus bendravimo pastangomis, galima įgyvendinti gerus darbus. Įmonė „Samsung“ padovanojo ligoninei naują kasetinį oro kondicionierių „Wind-Free™“ o, įmonė „Gedarta“ suteikė nemokamas montavimo paslaugas.

Pakalbinus klinikos darbuotojus, šie teigė, kad tokių kondicionierių išties trūksta, kadangi tokie, naujos kartos kondicionieriai išties palengvina buitį ir darbą.

Kai kurie darbuotojai teigė, kad neretai ilgokai reikia palaukti inventoriaus atnaujinimo, todėl apie naujus kondicionierius patalpose, svajoti labai nereikėtų.

Išskirtinis kondicionierius

Žinant tai, kad skyrius yra padidintos rizikos, skyriuje buvo sumontuotas išskirtinis kasetinis kondicionierius „Wind-Free™“. Naujos kartos kondicionierius pasižymi savo bevėju vėsinimu, kuris užtikrina, jog patalpoje esantys pacientai ir darbuotojai neperšaltu ir nekomplikuotu savo ligų. Mikroklimatas sukurtas patalpose padės užtikrinti sklandų darbą, malonų pojūtį ir išvengti papildomų komplikacijų. Taip pat kondicionierius turi visas naujausias funkcijas palengvinančias valdymą ir naudojimą.

 Tikėkimės, kad tokie tokie teigiami pavyzdžiai užkrės ir daugiau įmonių, kurios pasiryš pagelbėti institucijoms, kurios išties reikia pagalbos.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt