Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

UAB "Gedarta". Įmonės kelias per 12 metų
2019-05-30 Šaltinis: UAB GEDARTA

Klausas Schwabas: „Naujajame pasaulyje ne didelės žuvys ryja mažąsias, o greitosios žuvys – lėtąsias.“ Dvyliktus metus skaičiuojant įmonė UAB „Gedarta“ per savo gyvavimo laikotarpį pavirto į „greitąją žuvį“ ir siekė ne tik išsilaikyti rinkoje, bet ir kartu su ja augti. Inžinerinių sistemų įmonė stengėsi atsižvelgti į vartotojų poreikius ir sukurti puikias sąlygas tiems poreikiams įgyvendinti. 


UAB

Įmonės išskirtinumas – viskas viename

Kartais norint įsigyti ir įsirengti šilumos siurblį ar rekuperatorių, vartotojas, pasirinkęs netinkamą pardavėją turės nueiti kryžiaus kelius. Kadangi ne kiekvienas vartotojas yra pajėgus įsirengti šilumos siurblį ar rekuperatorių pats, jam reikės pagalbos, o kadangi ne visi pardavėjai yra montuotojai ar projektuotojai, čia ir prasideda kryžiaus kelio pradžia.

 

Teks ieškotis patikimų montuotojų, o neretai ir projektuotojų, kurie padės brėžinių pagalba, įrengti sudėtingesnes vėdinimo ar šildymo/šaldymo sistemas. UAB „Gedarta“ sukūrė komandą, kuri gali ne tik parduoti, bet ir sumontuoti, o esant reikalui ir suprojektuoti atitinkamas sistemas. Įmonės tikslas – sukurti vartotojui kuo paprastesnes sąlygas, kad būtų galima gauti viską vienoje vietoje.

Patirties reikšmė

Turbūt ne kartą teko girdėti kai įmonės akcentuoja patirtį. O kas gi yra patirtis mūsų suvokimu?

UAB „Gedarta“ per savo gyvavimą sumontavo daugiau 150 šilumos siurblių oras – vanduo, daugiau nei 1500 rekuperatorių ir daugiau nei 4000 kondicionierių. Neklysta tik tie, kurie nieko nedaro. Per gyvavimo laikotarpį teko ne kartą klysti, bet kas svarbiausia, iš tų klaidų pasimokyti, tuo pačiu žengiant nuolatos pirmyn.
B. Gates: „Žmonės dažniausiai pervertina tai, ką gali pasiekti per metus, tačiau nuvertina tai, kiek gali pasiekti per dešimtmetį.“ – tokiu principu patarsime vadovautis visiems, kurie nori pasiekti rezultatų ilgalaikėje perspektyvoje, tuo vadovaujamės ir mes.

Socialinės akcijos

Kartais taip jau gyvenime atsitinka, kad kažkam labiau pasiseka, o kažkam nelabai. Mes esame socialiai atsakingi ir stengiamės padėti tiems kurie turi galbūt mažiau. „Aš galvoju, kad jei žmogus uždirba šiek tiek daugiau, tiesiog privalu pasidalinti, su gyvenimo nuskriaustaisiais.“ – sako vienas iš įmonės įkūrėjų Gediminas Ivanauskas. Įmonė yra paaukojusi tokioms organizacijoms kaip „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ , „Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centrui“ , Santariškių ligoninės vaikų sergančių vėžiu skyriui ir kt. Mūsų nuomone gėris yra tai kas veda pasaulį pirmyn.

Taip pat Gedarta.lt yra daugiametė autosporto, o ypač šonaslydžio (drift) rėmėja.

 UAB „Gedarta“ – inžinerinių sistemų rangovas, įsikūręs 2007 metais. Per beveik 12 gyvavimo metų įmonės specialistai patirties sėmėsi ne tik Lietuvoje, tačiau atliko inžinerinių sistemų projektavimo bei montavimo darbus užsienyje: Prancūzijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.
 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt