Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Tvoros. Kokios madingiausios?
2015-05-20 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Tvoros bei prie jų derantys vartai per amžių amžius buvo lietuvių aplinkoje. Vienokios tvoros supo senovės lietuvių trobas, o senąsias pilis juosė tvoras atstojančios gynybinės sienos. Nors laikai gerokai pasikeitė, ir žmonės, ir statiniai, ir gyvenamoji aplinka tapo visiškai kitokia, tačiau tvoros ir vartai vis dar yra beveik kiekvieno kiemo būtinybė.


Tvoros. Kokios madingiausios? title=

Galima sakyti, kad pastaruoju metu ši namų ir kiemo apsauga tampa vis labiau reikalinga, nes vagysčių iš gyvenamųjų namų, kiemų vis daugėja, o tvoros gali padėti išsaugoti žmonių turtą.

Tačiau, kai jau prireikia rinktis tvorą, šeimininkams tenka nemažai pasidomėti, susižinoti, konsultuotis, kad pasirinkti patį tinkamiausią tvoros variantą. Juk tvorų funkcija – ne tik apsaugoti teritoriją bei joje esantį turtą, bet ir puošti aplinką, taigi, tvora turi būti ir estetiškai patraukli bei deranti prie bendro vaizdo. O taip pat, žinoma, nebūti labai brangi – į tai juk irgi atsižvelgia dauguma lietuvių. Taigi – kokios tvoros šiuo metu madingiausios?

Deja, turbūt tvorų mados kaip reiškinys visiškai neegzistuoja – tokią išvadą galėtumėm priimti pasidairę po gyvenamųjų namų kvartalą, kurio gyventojai negaili pinigų savo gerbūviui, taigi, neturėtų jų taupyti ir geriausiam tvoros variantui.

Lietuviai nuo amžių amžinųjų iki šių dienų vis dar itin vertina medį ir gana dažnai savo namus aptveria medine tvora. Mediena nėra labai jau dėkinga medžiaga fantazijai „skleistis“, tačiau ir medinės lentelės, rąstukai sugeba sukurti patrauklų tvorų dizainą. Kuo daugiau namo apdailoje yra medinių detalių, tuo labiau prie jo dera medinė tvora su vartais.

Tačiau tokios tvoros priežiūrai turi nusiteikti jos šeimininkai, nes per keletą metų, veikiama gamtos sąlygų, ji taps visiškai kitokios išvaizdos. O kad medinės tvoros būtų ilgaamžės, jos turi būti pakankamai impregnuotos ir apsaugotos nuo drėgmės, puvimo, pelėsio ir kt. Viena iš dažnesnių tvorų, kurias pasirenka išvaizdžių, prabangių namų savininkai, yra metalinės tvoros, kurias gamina kalvis ir tai jau yra daugiau rankų darbo tvora. Išskirtinis tokios tvoros elementas yra vartai, kurie dažniausiai būna lyg meno kūrinys, atspindintis šeimininkų skonį, stiliaus suvokimą, išskirtinumą.

Kartais tokiuose vartuose šeimininkai trokšta matyti šeimos ar giminės simbolius ar tik tiems namams prilygstantį ženklą, raides ar reikšmingą ženklą. Tokios tvoros trūkumas – didelė kaina, tačiau visuomet tai, kas sukurta rankomis ir įdėta nemažai kūrybos, yra brangu.
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt