Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Svarbiausi indukcinių kaitlenčių privalumai
2019-02-06 Šaltinis: Pigu.lt

Kaitlentė yra vienas dažniausiai naudojamų virtuvės įrenginių, todėl jų pasirinkimui skiriame pakankamai daug dėmesio. Pradėjus paieškas, pirmiausia tenka susipažinti su keliais skirtingais jų tipais: kaitlentės būna dujinės, elektrinės ir indukcinės. Pastaruoju metu vis daugiau žmonių susidomi paskutiniuoju variantu ─ jei ir Jus domina indukcinės kaitlentės, pravartu susipažinti su svarbiausiomis jų charakteristikomis ir privalumais. 


Svarbiausi indukcinių kaitlenčių privalumai title=
Nuotr. ConsumerReports.org

Kaip veikia indukcinės kaitlentės?

Toks modernus šildymo būdas remiasi elektromagnetinėmis reakcijomis, kurios atsiranda tarp kaitvietės ir tam pritaikyto indo. Jutikliams užfiksavus šį indą, šiluma pradeda kauptis tik pačiame inde, o įrenginio paviršius išlieka šaltas. Kaip jau supratote, tam, kad veiktų ši sistema, reikalingi ir indukcinėms kaitlentėms pritaikyti puodai ar keptuvės, tačiau tai tikrai nėra problema ─ tokius indus galima įsigyti praktiškai kiekvienoje parduotuvėje.

Esminiai privalumai

Spartumas. Apskaičiuota, jog indukcinės kaitlentės maisto gamybos procesą sutrumpina maždaug 25-50 proc., todėl neabejotinai galima teigti, jog tai vienas ryškiausių šių įrenginių privalumų. Kadangi visa šiluma keliauja tiesiai į indą ir nereikia jokių papildomų „tarpininkų“, jis įkaista kur kas greičiau ─ būtent tai ir atsispindi gaminimo rezultatuose. Tad jeigu virtuvėje siekiate efektyvumo, tikrai vertėtų pasvarstyti apie tokį variantą.

Energijos efektyvumas. Trumpesnis gaminimo laikotarpis automatiškai reiškia mažesnes energijos sąnaudas ir kasmėnesines sąskaitas, tačiau efektyviais šie įrenginiai laikomi ne tik dėl to. Kadangi visa šiluma skleidžiama tik į naudojamą indą, Jūs šildote tik maistą, o ne visus namus ─ taip įprastai nutinka naudojantis kitų tipų kaitlentėmis. Todėl galite mėgautis ne tik mažesnėmis sąnaudomis, bet ir sveikesne aplinka ─ tai ypač patinka tiems, kurie visais būdais stengiasi sumažinti vartotojiškumą.

 Apsauga. Logiška, jog ten, kur nėra liepsnos, galime jaustis kur kas ramiau, tačiau šio tipo kaitlentės gali pasiūlyti ir daugiau ramybę užtikrinančių privalumų. Vos tik nuimsite indą nuo kaitvietės, jos paviršius iš karto taps vėsus ─ net ir tuomet, jei prie jo prisiliesite po kelių sekundžių, pavyks išvengti nudegimų rizikos. Tai ypatingai aktualu tais atvejais, kai turite mažų vaikų ─ mažiesiems šeimininkams visuomet norisi viską paliesti patiems, tad dėl jų saugumo nebereikės nerimauti.

Patogus ir tikslus valdymas. Nors profesionalūs virėjai vis dar neatsisako dujinių viryklių, indukcinės kaitlentės drąsiai gali su jomis varžytis. Naudojantis šiais įrenginiais, temperatūrą galima kontroliuoti itin tiksliai ir paprastai ─ net ir tuomet, jei ji pakankamai žema, šildymo procesas nesustoja.

Be to, tokios kaitlentės turi kur kas daugiau funkcijų ─ jei nuspręsite paeksperimentuoti, turėsite neribotą kūrybinę laisvę. Tiek indukcinės kaitlentės ( https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/kaitlentes/f/all/indukcines ), tiek kita virtuvės įranga internetu palankiomis sąlygomis parduodama Pigu.lt el. parduotuvėje.

Paprasta priežiūra. Prikepę riebalai, maisto likučiai dujinės viryklės tarpuose...Jei įsigysite indukcinę kaitlentę, apie tokias problemas galėsite pamiršti! Išbandžiusieji negali atsistebėti paprasta jų priežiūra: tam nereikia jokių specialių valiklių, ar tuo labiau, didelių pastangų.

Indukcinės kaitlentės iš tiesų turi pakankamai platų ir solidų privalumų sąrašą ─ dar daugiau jų pastebėsite tuomet, jei nuspręsite pastatyti šį įrenginį savo namuose. Nors dažnai minima didesnė jų kaina, tai tikrai nėra taisyklė: virtuvės įranga internetu parduodama su didelėmis nuolaidos, tad Jums tereikia paieškoti specialių pasiūlymų! Paspaudę nuorodą https://pigu.lt/lt/virtuves-technika rasite platų įvairios virtuvės technikos asortimentą.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt