Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


art

Straipsniai

 

Susižavėjimo euforija ir miegamųjų interjerai
2012-07-08 Šaltinis: Namudizainas.lt

Vaikštinėjant po virtualios erdvės gatves ir skersgatvius, apsilankant namuose, butuose, kambariuose, kartais žavus, grakštus, mielas interjeras atsiveria prieš akis. Kartais pamačius namo, buto ar kambario interjerą, tiesiog užplūsta susižavėjimo banga.


Susižavėjimo euforija ir miegamųjų interjerai title=
Nuotr. alvhemmakleri.se

Tai jausmas panašus į įsimylėjimą. Tiesiog akys, dėmesys, jausmai.. – susižavėjimas akimirksniu ar meilė iš pirmo žvilgsnio! Ir neaišku, kodėl. Spalvos, proporcijos, mastelis? Kaip graži mergina ar moteris, patrauklus vaikinas ar vyras. Lyg susižavėjomo lemputė akimirksniu būtų įsižiebusi. Vieni dažniau, kiti rečiau užkalbina savo susižavėjimo objektą..

 

Puikus interjeras! Geras! Nuostabu!!!

 

Bet dažnai susižavėjimo, įsimylėjimo ar meilės reikaluose po kurio tai laiko pasirodo, kad tai ne ta pati mergina ar vaikinas, kurios,-io viziją Jūs įsimylėjote. Kažkur tai dingsta susižavėjimas, euforija..

 

Nesenai skaičiau James Redfield “Celestino šventyklos pranašystės”, kad reikėtų pralaukti ar nepakliūti į įsimylėjimo “žabangas”, tuomet tikra meilė gali gimti. Kaip pralaukti? Paprasčiausiai įsimylėjelei,-iui reikėtų kuo geriau susipažinti su savo susižavėjimo objektu. Prasibrauti pro žavesio oazės miražą. Kuo geriau susipažinus, euforija, susižavėjimo banga nuvilnija, palikdama tikrus jausmus: meilę arba viso gero!

 

Panašiai su interjero dizainu. Kas patinka valgomąjame kambaryje? Kodėl šviestuvai miegamojo interjere taip traukia mano akį? Kodėl spalvos svetainės kambario interjere net liežuvį prie gomurio pritraukia? Gal yra kokie tai dėsningumai tarp pasikartojančių linijų, formų, tūrių virtuvės interjere? Pabandžius suprasti susižavėjimo – kambario buto, namo interjeru priežastis, susižavėjimas dingsta. Atsiranda supratimas, estetikos pojūtis, artimumas ar meilė interjero dizaino detalėms ir kambario, buto ar namo interjero visumai taip pat interjero autoriams ir šeimininkams.

 

Jei stebint žemiau esančias miegamųjų interjerų nuotraukas, kuris nors vienas ar keletas interjerų sukels Jumyse susižavėjimo bangą, pabandykite “įsimylėjimą” pergyventi, išsklaidyti – stebėdami interjerą nuotraukoje, pastebėdami vis daugiau ir smulkesnes detales. Lyginkite detales, medžiagas tarpusavyje. Surinkite kuo daugiau linijų, formų spalvų, detalių savo mintyse. Pabandykite susižavėjimą transformuoti į supratimą.

 

miegamojo interjerai 3

 

miegamojo interjerai 5

 

Be rausvo stogo už lango žalsvai citrininės spalvos šviestuvas jaustųsi vienišas.

 

miegamojo interjerai 6

 

..kaip ir rausvos spalvos pilkame fone tapetai ant sienos miegamąjame be rausvai pilkšvo chalato, kabančio ant durų. Kaip ir juodi chalato rankogaliai be paslaptingos tamsos, tūnančios tarp pravertų durų ir staktos.

 

miegamojo interjerai 4

 

miegamojo interjerai 2

 

miegamojo interjerai 7

 

Vyriškai kresnos, stabilios kopėčios ir moteriškai grakštus šviestuvas miegamojo interjere.

 

miegamojo interjerai 8

 

miegamojo interjerai 10

 

miegamojo interjerai 9

 

Laimingas, matantis grožį net nuobodžiuose dalykuose.

 

miegamojo interjerai 11

 

miegamojo interjerai 12

 

miegamojo interjerai 13

 

miegamojo interjerai 14

 

miegamojo interjerai 15

 

miegamojo interjerai 16

 

miegamojo interjerai 17

 

miegamojo interjerai 18

 

miegamojo interjerai 19

 

miegamojo interjerai 20

 

miegamojo interjerai 21

 

miegamojo interjerai 22

 

miegamojo interjerai 23

 

miegamojo interjerai 24

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt