Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Supernamų kūrėjams įteiktas dramblio straublys
2013-07-18 Šaltinis: Birutė Lavickienė, Lrytas.lt

Rinkimuose visuomet svarbiausia suskaičiuoti balsus ir paskelbti nugalėtoją. Tačiau, kai kalbame apie kūrybą, stilių ar skonį situacija tampa keblesnė. Tuomet viršų ima ne logika ir skaičiai, o emocijos ir nuotaikos.


Supernamų kūrėjams įteiktas dramblio straublys
Nuotr. J. Stacevičiaus

Tačiau „Lietuvos ryto“ televizijos laidos “Supernamai” rinkimuose lyderis buvo aiškus nuo pat balsavimo pradžios. Dešimt kartų daugiau balų surinko jaukus užmiesčio namas, kurio projekto autoriai architektas Dalius Regelskis ir dekoratorė Greta Motiejūnienė.

Jiems buvo įteiktas apdvanojimas.

Akivaizdu, kad žiūrovams ir skaitytojams labiausiai patinka medis, ramios spalvos ir natūralios medžiagos. Šis draugiškas gamtai projektas patvirtino taisyklę - labiausiai namo vertę iškelia jo vieta.

 Didžioji dalis lietuvių svajoja apie žaliuojantį pušyną ir smėlėtą pakrantę už lango. Renkant supernamą netikėta, tačiau akivaizdu buvo tai, jog vis daugiau gerbėjų turi vienaaukščio namo statyba. Tiesa, vis dar nesuskaičiuojama, koks optimalus gyvenamasis plotas patinka vidutiniam namo šeimininkui, tačiau kvadratinius metrus dažniausiai norima išdėstyti pirmajame ir vieninteliame namo aukšte. O tai reiškia, jog pilių era baigiasi ir mes nusileidžiame ant žemės.

Nematoma laidos “Supernamai” darbo dalis buvo nuolatinis šniukštinėjimas, stengiantis surasti naujus, žiūrovų dėmesį patraukiančius objektus. Todėl simboliška, kad supernamo autorių duetas Dalius ir Greta buvo apdovanoti dramblio straubliu. Tai originalus muzikos įrenginys, kuris paskleidžia garsą po visą gyvenamąją erdvę.

Tikimės, kad šie kūrėjai paskleis “Supernamų” misiją, o mūsų kūrybinė grupė likusią vasaros dalį ieškos Lietuvoje originalių ir inovatyvių gyvenamojo ploto sprendimų.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt