Išmanioji „JUNG Vilniaus“ erdvė: kelias dienas taps meno galerija

http://www.jung.lt +370 5 236 19 19 Senasis Ukmergės kel. 12
http://www.jung.lt +370 5 236 19 19 Senasis Ukmergės kel. 12
Pokarantininis laikotarpis atskleidė naujai susiformavusius įpročius – praleidę didžiąją laiko dalį namuose, mes vis labiau atsigręžiame į asmeninę erdvę ir namų dekoravimą. Vienas išmaniausių šalies biurų „JUNG Vilnius“ drauge su partneriu „Villeroy & Boch“ siūlo ne tik pasisemti naujų interjero dizaino idėjų, bet ir kviečia į interaktyvią Virgo Haano šiuolaikinės kinematografijos kompoziciją unikaliose JUNG erdvėse.

Ne veltui JUNG vardas jau tapo protingojo namo sinonimu. Pagarsėjęs vokišku preciziškumu, „JUNG Vilnius“ pirmasis šalyje įrengė demonstracinį namo sistemų saloną, kuriame lankytojai gali susipažinti su didžiausia koncentracija įvairiausių išmaniųjų sistemų. Startavus rudeniui, JUNG savo novatoriškas duris plačiai atveria ir moderniajam menui.

„JUNG aplinka yra itin funkcionali ir atvira įvairaus pobūdžio kūrybinėms idėjoms. Futuristinės aplinkos ritmas, neapkrauta erdvė ir architektūrine prasme įspūdį darantys apšvietimo sprendimai šiandien patraukia ne vieno menininko akį. Džiugu, kad galime pristatyti integracinį renginį, kuriame išskirtinai pirmą kartą yra eksponuojami tarptautinio lygio estų menininko Virgo Haano šiuolaikinės kinematografijos kūriniai su vonios dizaino objektais“, – mintimis dalinasi „JUNG Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis.

 

Išmanus požiūris į vonios kambarį: nuo spalvų iki technologijų

JUNG Showroom iki rugsėjo 24 d. taps tikra interaktyvia meno galerija, kurioje pristatomi šeši judantys Virgo Haano fotografijos kadrai. Lankytojai pateks į interaktyvų kinematografinį vonios kambarį, kuriame persipina skirtingos, bet puikiai pažįstamos istorijos.

„Mano pagrindinis šios ekspozicijos įkvėpimas – minimalistiniai „Villeroy & Boch“ produktai. Yra tik keli elementai ir spalvos, kurios padės pajausti vieningą harmoniją. Aš noriu sukurti sceną, kurioje dominuoja vienas pagrindinis elementas, o aplink – daug erdvės. Šių nuotraukų istorijos pažįstamos kiekvienam: amžina gėrio ir blogio kova, socialinių medijų ar ateities linija. Lankytojus noriu paraginti neskubėti, nes kinematografija tai tarsi hipnozė, kuriai reikia laiko“, – pasakoja fotomenininkas ir kinematografas Virgo Haano.

Šios išskirtinės ekspozicijos metu įvairios vonios interjero tendencijos ir inovacijos, naujausios estetinės bei technologinės idėjos įkvėps ne vieną interjero dizainerį ir architektą. Judančios Virgo Haano fotografijos atsivers kiekvieno fantazijai ir interpretacijoms.

 

„Čia susipina meninė raiška ir dizaino objektai. Kūrinyje „Between Good and Evil“ vaizduojama amžina gėrio ir blogio kova, kuri išreikšta plaktuko trenksmu įbrėžimams ar smūgiams į atsparią „Villeroy & Boch“ virtuvinę plautuvę. O judančiame kadre „Managing SoMe“ į praustuvą besiliejantis rašalas simbolizuoja neigiamą socialinės medijos aspektą. Įdomu, kaip įvairūs meniniai sprendimai sąveikauja su kasdien sutinkamais namų apyvokos daiktais“, – priduria kompanijos „Villeroy & Boch“ atstovė Dalia Budreikaitė, kurių įranga naudojama JUNG Showroome.

 

Kviečiame aplankyti unikalią Virgo Haano darbų bei interjero dizaino objektų ekspoziciją rugsėjo 17-24 d. „JUNG Vilnius“ išmaniajame biure. Adresas: Senasis Ukmergės kelias 12. Būtina išankstinė registracija čia.