Interjerui ir remontui skirti įrankiai: ieškokite LIDL prekybos centre

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Didžiųjų prekybos centrų pavadinimai dažnam žmogui asocijuojasi su maisto ir buities prekių pirkimu. Tai tik iš pirmo žvilgsnio apgaulingas įspūdis. Šiuolaikiniuose prekybos centruose galima rasti ir įvairių interjero prekių bei statybai skirtų įrankių. Vienas didžiausių Lietuvoje prekybos centrų tinklų LIDL, prisiderinęs prie pirkėjų poreikio visus reikalingus reikmenis įsigyti vienoje vietoje, siūlo gana platų interjerui puošti bei remontuoti reikalingų įrankių asortimentą.

Įvairios LIDL akcijos, kurias galite pamatyti kiekvieną savaitę išleidžiamame LIDL leidinyje, internetiniame puslapyje ar tiesiog parsisiuntę į savo telefoną specialią “Lidl” programėlę, dažnai siūlo ne tik maisto prekių nuolaidas, bet ir namų apyvokos daiktų, drabužių bei buityje reikalingų prietaisų platų pasirinkimą. Šį kartą apie pastaruosius.

LIDL prekybos centre nesunkiai galėsite išsirinkti reikiamus prietaisus nedideliems remonto darbams atlikti namuose. Kaip jau minėjome, įvairios LIDL akcijos leidžia daugelį prekių vienu ar kitu metu įsigyti su gana didelėmis nuolaidomis. Pirkti įvairius prietaisus šiame prekybos centre išmintinga dėl dar vienos priežasties. Jeigu Jums neaišku kaip nupirkta prekė naudojama, visuomet iš internetinio “Lidl” puslapio galėsite parsisiųsti įvairių prekių ženklų naudojimo instrukcijas. Paieškos laukelyje tereikės įvesti prekės IAN kodą, kuris nurodytas ant pakuotės.

Jeigu nutiktų taip, jog aptiksite, kad pakuotėje trūksta kokių nors prietaiso detalių, visuomet galite kreiptis į aptarnavimo paslaugų teikėją, kuris nurodytas prietaiso naudojimo instrukcijoje. Sutikite, patogu, kai visus iškilusius nesklandumus galite išspręsti nė neišeidamas iš namų.

Nors LIDL prekybos centre galima įsigyti ir kai kurių elektrinių namų remontui reikalingų prietaisų, visgi, prekybos centro darbuotojai teigia, jog populiariausi patys paprasčiausi įrankiai, kurių prireikia dažnai kokiam nors baldui ar įrangai sugedus namuose.

Tad pateiksime nedidelį prietaisų sąrašą, kurie, anot prekybininkų, dažniausiai randami vyrų prekių krepšelyje:

 

• Atsuktuvai. LIDL prekybos centre galima įsigyti trijų dydžių atsuktuvų su plačiu antgaliu: mažą, vidutinį ir didelį. Taip pat ir įvairių dydžių kryžminių atsuktuvų. Jeigu esate nusiteikę rimtesniems darbams, lengvai rasite ir elektrinį atsuktuvą.

• Žnyplės. Jų pasirinkimo asortimentas taip pat gana platus. Jų pagalba galėsite ištraukti bet kokio dydžio vinis arba nukirpti vielą ar neištraukiamą vinį.

• Plaktukai. Tai bene pats primityviausias, bet vis dar buityje plačiai naudojamas prietaisas. Jų pasirinkimas irgi neapsiriboja vienu dydžiu. Tad žinodami kokius darbus dažniausiai Jums tenka atlikti namuose, galėsite išsirinkti tinkamiausią.

• Veržliarakčiai. Štai šių prietaisų pasirinkimas yra tikrai didelis. Tik Jūs patys galite nuspręsti ar pirksite kelis vienetus skirtingų dydžių veržliarakčių ar įsigysite visą jų rinkinį.

• Kopetėlės. Saugiam darbui namuose jos yra išties nepamainomas pagalbininkas bet kuriam šeimos nariui. Vietoj to, kad nesaugiai stovėsite ant siūbuojančios kėdės, keletą eurų investuokite į stabilias ir patikimas kopetėles.

Tad jeigu Jums prireikė kokio nors įrankio namų remonto darbams nuveikti, neskubėkite į specializuotą parduotuvę. Jų galima įsigyti LIDL prekybos centre. Tuo labiau, kad dažnos LIDL akcijos suteikia galimybę apsipirkti vos ne už pusę kainos. Nepamirškite leidinio. LIDL leidinys visada turėtų būti po ranka – gal rasite ką naudingo.