GEALAN-LINEAR® – architektūros dėmuo ir stebėtinas universalumas

Moderni architektūra, saugumas, gera garso ir šilumos izoliacija. Tai yra savybės, kurias garantuoja profilių sistema GEALAN-LINEAR®. Dar vienas svarbus jos išskirtinumas šiuolaikinėje rinkoje – suderinamumas su kitomis sistemomis, galimybė panaudoti kitų sistemų priedus, iki minimumo sumažinant skirtingų elementų skaičių.

GEALAN-LINEAR® yra 74 mm montavimo pločio profilių sistema, kaip 70 mm segmento evoliucija, užtikrinanti aukštą stabilumo lygį, o dėl daugiakamerės konstrukcijos ji yra saugesnė, geresnės garso ir šilumos izoliacijos. Sistemai būdingas universalumas, kuris padidina ir jos tvarumą, bei kampuotų ir griežtų formų dizainas, atliepiantis modernias architektūros tendencijas.

Modernus dizainas ir maksimaliai didelė konstrukcijos stiklo dalis

Tiesių linijų, kampuotos ir griežtos langų formos su 4°nuolydžio profilių sistema GEALAN-LINEAR®  orientuotos į minimalistinį modernios architektūros stilių. Kampuotos stiklajuostės iš vidinės lango pusės išlaiko suderintą kampuotą konstrukcijos braižą.

Matoma rėmo dalis yra siaura, todėl ir profilio paviršiaus plotas yra mažas, o stiklo dalis – maksimali, taip atveriant kuo didesnes erdves saulės šviesai. Tokiu būdu kuriamas ne tik modernus pastato dizainas, bet ir vertė patalpose dirbantiems ir gyvenantiems žmonėms. Tokios griežtos linijinės formos ir siauri profiliai 74 mm sistemų klasėje yra naujovė, kurios laukė ir jau teigiamai įvertino tiek architektai, tiek statytojai.

Universaliai sistemai būdingas didelis suderinamumas

Šiuolaikinė rinka diktuoja tvarumą, universalumą, patogų ir kuo įvairesnį panaudojimą. Profilių sistema GEALAN-LINEAR®  atliepia šias tendencijas. Siauras 74 mm sistemos montavimo gylis lengvai pritaikomas ne tik įvairiuose naujos statybos objektuose, bet ir, pvz., renovuojant istorinio paveldo statinius.

Sistema suderinta su kitomis 74 mm montavimo pločio sistemomis, todėl galima naudoti platų esamų papildomų profilių asortimentą ir daugybę esamų sisteminių sprendimų. Viena tokių – moderni slankiųjų konstrukcijų sistema GEALAN-SMOOVIO®. Nuo 2023 m. antros pusės jau bus galima derinti ir su pakeliamų-nustumiamų durų sistema GEALAN S 9000 HST.

Dėl didelio sistemos suderinamumo gamybai naudojamas nedidelis skirtingos geometrijos elementų kiekis. Be to, naudojama daug elementų iš esamų sistemų. Didelis sistemos suderinamumas, kaip ir visose kitose GEALAN sistemose, sumažina reikalingų profilių, priedų ir tvirtinimo elementų kiekį, leidžia perdirbti keletą sistemų. Visa tai optimizuoja ir sandėliavimą bei didina gamybos efektyvumą.

Aukšta šilumos izoliacija patvirtinta bandymais

74 mm pločio profilių sistema GEALAN-LINEAR®  pasižymi labai geromis šilumos izoliacijos savybėmis, kurias palaiko šešios kameros rėme ir penkios kameros varčioje. Moderni centrinė tarpinė nepraleidžia šilumos srauto iš vidaus į lauką, o šaltas oras ir drėgmė nepatenka į vidų.

Puikias sistemos šilumos izoliacijos savybes išbandė Rosenheimo IFT institutas: patvirtinta geriausia sistemos profilio šilumos izoliacijos vertė siekia Uf= 1,0 W/(m²K); net naudojant standartinius 2,0 mm plieno armuotės profilius galima pasiekti puikią Uf = 1,1W/(m²K) vertę. Visa tai leidžia pasiekti mažesnį nei 0,8 W/(m2K) viso lango šilumos perdavimo koeficientą Uw, o tai jau atitinka A++ klasės pastatams keliamus reikalavimus. Profilio geometrija leidžia stiklinti naudojant 24–48 mm storio stiklo paketus, o pasitelkus inovatyvią stiklinimo technologiją STV® – net iki 50 mm storio stiklo paketus. Tai akivaizdžiai rodo, kad tenkinami ne tik dabartiniai, bet ir būsimi rinkos reikalavimai.

Laminavimo plėvelių spalvos ir raštai: įspūdinga, patvaru ir lengvai prižiūrima

Profilių sistema GEALAN-LINEAR®  minimalistines rinkos tendencijas atliepia ne tik formomis, bet ir spalvomis. Šių profilių paviršiaus spalva gaunama, laminuojant rėmą dekoratyvinėmis laminavimo plėvelėmis, kurios išsiskiria ne tik išvaizda, bet ir paviršiaus kokybe – jos yra atsparios oro sąlygoms, patvarios ir lengvai prižiūrimos. Profiliai gali būti spalvotų, blizgių ir matinių paviršių, lygūs arba su faktūra. Paviršius gali imituoti metalą arba dvelkti natūralumu. Išskirtinumo suteikia RealWood medžio imitacijos plėvelės.

Iš lauko pusės profilio spalvas derinant prie pastato fasado, o viduje – prie interjero, sukuriama harmoninga pastato vidaus ir išorės dizaino sąveika. Jau planuojama, kad nuo 2024 m. spalvoti GEALAN-LINEAR® profiliai bus gaminami pasitelkiant laiko išbandytą paviršiaus technologiją GEALAN-acrylcolor®. Taigi GEALAN-LINEAR® sistemą papildys išskirtinių savybių spalvoti profiliai.

GEALAN-LINEAR® pranašumai:

 • Modernus dizainas
 • Mažas 74 mm montavimo plotis
 • Siaura matoma rėmo ir varčios dalis
 • Tvirta plieno armuotė – puikus stabilumas
 • Platus langų, balkono ir lauko durų pasirinkimas
 • Suderinama su GEALAN-SMOOVIO® stumdomų langų ir terasos durų sistema
 • Kampuotos, griežtos formos lango išorėje ir viduje
 • Tinka naujai statomų ir renovuojamų paveldo statinių langams
 • Tinka visi 74 mm montavimo pločio GEALAN sistemų priedai
 • Didelis vienspalvių ir medieną imituojančių dekoratyvinių laminavimo plėvelių pasirinkimas
 • Universali varčios falco geometrija pritaikyta klasikiniam ir pramoniniam stiklinimui, inovatyviam stiklo klijavimui su GEALAN STV®
 • Galima stiklinti iki 48 mm ar net 50 mm (su GEALAN STV®) storio stiklo paketais

Atsižvelgdama į pastaruoju metu architektūroje įsivyravusią minimalizmo tendenciją, GEALAN siaurina savo gaminių rėmus ir kartu didina stiklo plotą. Išorinis langų vaizdas derinamas su minimalistine architektūra. Griežtos linijinių formų kampuotos langų konstrukcijos harmoningai įsilieja į lakonišką pastato fasado vaizdą. GEALAN-LINEAR® profilių sistema – puikus pavyzdys, įrodantis, jog GEALAN kuria profilių sistemas taip, kad jos atitiktų ir vis griežtėjančius techninius reikalavimus, ir vyraujančias architektūros tendencijas.

Susirasti langų iš GEALAN profilių gamintoją galima čia>>