Atsinaujinančios energijos vartojimą skatina ir valstybė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Svarstote apie nuosavą saulės elektrinę, bet stabdo abejonės ir nerimas dėl išlaidų? Galite lengviau atsipūsti, nes viskas nėra taip brangu ir sudėtinga nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Svarbu žinoti, kad privačių namų, sodų ar sklypų savininkai, gali pretenduoti į valstybės paramą asmeninei saulės elektrinei įsirengti ar įsigyti, jeigu nuosavybės teise valdo nekilnojamą turtą ir nevykdo komercinės veiklos.

Tereikia pateikti paraišką, kurią galite lengvai surasti Ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) internetiniame puslapyje https://www.apva.lt/.

O svarbiausia, kad šis atsinaujinančios energijos vartojimo skatinimo projektas nereikalauja specifinių žinių ar papildomų resursų. Kaip sako SoliTek įmonės specialistai, būtina sutelkti dėmesį į du esminius dalykus: visų pirma įsivertinti ar namo stogas, ant kurio ketinate montuoti saulės elektrinę, yra tam tinkamas. Antra, susisiekti su ESO (www.eso.lt) ir sužinoti apie jų eksploatavimo sąlygas ir galimybę bendradarbiauti su naujais atsinaujinančios energijos vartotojais jūsų regione.

Ilgametė darbo patirtis SoliTek gamybos, pardavimo ir montavimo specialistus įgalino suteikti išsamias konsultacijas apsisprendusiems pereiti prie atsinaujinančios energijos vartojimo.

 

Taip pat jau ne vienerius metus vykstantis ES paramos projektas SoliTek darbuotojams suteikė žinių ir patirties vairuoti visą procesą nuo teisingo paraiškos pateikimo iki sėkmingo paramos gavimo. Mes su jumis būsime kartu visą laiką – nuo „rankų paspaudimo“ iki jau sumontuotos elektrinės priežiūros.

Bendradarbiavimas su saulės modulių gamintojais, kurie atlieka montavimo darbus ir deleguoja inžinierius techninei apžiūrai atlikti, išlaisvina nuo papildomų klausimų ir sutaupo daug jūsų laiko.