Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Smulkus remontas bute, kada reikalingas elektrikas?
2022-03-22 Šaltinis: Pranešimas spaudai

Atliekant smulkius buto remonto darbus, daugelį jų galima atlikti patiems. Tačiau yra tokių specifinių sričių, kaip santechnika ar elektros instaliacija, kuri reikalauja specialių žinių, todėl šiuos darbus geriausia patikėti profesionalams. 


Smulkus remontas bute, kada reikalingas elektrikas? title=

Žinoma, nebūtinai visus elektros darbus turi atlikti būtinai kvalifikuotas elektrikas. Jeigu turite bent šiek tiek žinių, tokius smulkius elektros instaliacijos, kaip buitinės technikos ar šviestuvų pajungimo darbus galite atlikti ir patys. Priešingu atveju, jeigu nors kiek abejojate ar nesate tikri, kad galite tai atlikti, geriau nerizikuokite.

Neteisingai pajungta buitinė technika gali būti negrįžtamai sugadinta. O ypatingai kalbant apie pilną elektros instaliacijos įrengimą, įvadinės elektros dėžės pakeitimą ar įrengimą, minimalių žinių tikriausiai nepakaks.

Platformos nevark.lt, vienijančios daugybę skirtingų sričių specialistus, elektrikai su elektra rizikuoti nepataria. Tai tokia sritis, kurios klaidos gali kainuoti labai brangiai. Kam rizikuoti, kai šiandien nesunkiai galite rasti elektriką tiek smulkiems einamiesiems darbams, tiek ir pilnos elektros instaliacijos įrengimo darbams.

Elektros instaliacijos darbai privalo būti atlikti specializuotos įmonės ar kvalifikuoto specialisto. Labai svarbu užtikrinti, kad darbai atlikti profesionaliai ir atitinka visus saugumo reikalavimus. Net ir iš pažiūros smulkius gedimus ar elektros instaliacijos darbus vertėtų palikti šios srities profesionalams.

Išsikviesti kvalifikuotą elektriką vertėtų ir tuomet, kai patiems nepavyksta rasti tam tikro sutrikimo ar gedimo priežasties. Taip pat ir tais atvejais, kai atlikus tam tikrus elektros instaliacijos darbus kažkas tinkamai neveikia. Nereikėtų rizikuoti ir nedelsiant tai būtina perduoti į profesionalo rankas.

Ne ką atidžiau reikėtų rinktis ir patį specialistą. Kaip žinia, nuo darbų kokybės priklauso ne tik materialus turtas, bet dažnu atveju ir žmonių gyvybės. Netinkamai atlikta elektros instaliacija gali sukelti gaisrą, kurio pasekmės paprastai baigiasi labai liūdnai.

Naujame objekte atlikus elektros instaliacijos darbus, juos būtina priduoti Valstybinei energetikos inspekcijai. Daugeliui žmonių, vien pagalvojus apie liūdnai pagarsėjusius biurokratinius vingius, pasidaro nemalonu. Palikite šį nemalonų reikalą kvalifikuotam elektrikui ir jums niekada nereikės spręsti tokių nuobodžių ir kartais nemažai laiko pareikalaujančių situacijų.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt