Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Skandinaviško stiliaus durys - įvairaus interjero namams
2020-10-29 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-durys draugai,

Kuriant namų interjerą ir norint padaryti jį estetiškai gražų, tenka susidurti su pačiais įvairiausiais iššūkiais, o vienas iš jų - durų, pagal stilistiką, parinkimas. Šį kartą su mumis savo žiniomis dalinasi interjero dizainerė Katerina Dilinikaitienė, sukūrusi romantišką ir jaukų interjerą kotedžui Valakampiuose, vertinantiems patogumą, grožį ir ramybę.


Skandinaviško stiliaus durys - įvairaus interjero namams title=

Dizainerė dalinasi, jog labai daug sprendimų padiktavo pati kotedžo vieta – nuostabus pušynas, kur net ir labai karštą ir saulėtą dieną būna vėsiau ir tamsiau nei atviroje vietoje.

 

Kotedžo svetainė su terasa išsidėstė pirmame aukšte ir, dėl arti augančių pušelių, kaip tik pateko į šešėlio zoną. Todėl nuo pat pradžios, kalbant apie būsimą stilistiką, buvo nuspręsta, kad virtuvės baldai bei sienos būtinai bus šviesių spalvų.

Šeimininkai labai norėjo tradicinės virtuvės, kuomet už dailių stiklinių durelių matosi gražiai apšviesti indai, spintelių durelės ir stalčiukai papuošti frezavimais, o tarp stalviršio ir pakabinamų spintelių – mažos dekoruotos plytelės.

 

 

Todėl labai harmoningas ir logiškas sprendimas buvo priimtas ir dėl kotedžo durų – jos turėjo įsilieti į bendrą stilistiką. Durys būtinai turi būti tokios pat spalvos kaip ir virtuvės baldai, o durų raštai turi derėti su virtuvės baldų frezavimais.

 

Lygios, šviesios, skandinaviško stiliaus, durys ir tokios pat spalvos sienos atrodytų pernelyg lakoniškai ir nuobodžiai, todėl keturi langeliai ant durų varčios įnešė gyvumo ir jaukumo.

 Kuo išsiskiria skandinaviško stiliaus durys? Jos paprastos, funkcionalios bei ypatingai estetiškos. „Žmogus turi jausti grynos medžiagos šilumą”, – pabrėžia beveik visi skandinavų dizaineriai. Galbūt todėl šį stilių šiandien pamėgo miesto žmonės, ieškantys komforto, o kartu besiilgintys paprastumo bei natūralumo. Vyraujančios spalvos – šviesios pastelinės arba tiesiog balta.

 Skandinaviško stiliaus durys taip pat dažnai pasirenkamos atnaujinant senus gyvenamuosius objektus. Dažytų durų filingai gaminami iš medžių dulkių plokščių, o filingų rėmai – iš medžio masyvo, pagal specialią technologiją „Sumuštiniai“. Šie itin ilgaamžiai ir patikimi rėmai leidžia išvengti bet kokio konstrukcijos judėjimo ar susisukimų, todėl tiks įvairaus interjero namams.

P.S. Durys gaminamos tik iš natūralių ir gamtai draugiškų medžiagų.

Jeigu turite klausimų, visuomet esame pasiruošę padėti.

www.e-durys.com

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt