Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?
2017-07-18 Šaltinis: ManoTvora.lt

Įprasta, kad žmonės nori gauti kokybišką produktą ar paslaugą kuo pigiau, kad galėtų ir įsigyti ilgaamžį gaminį ir sutaupyti. Nustatydami produktų privalumus ir trūkumus juos lyginame, aptariame, apie juos ieškome daugiau informacijos. manotvora.lt specialistai pateikia pateikia dažniausiai pasirenkamų tvorų, tai yra - segmentinių ir medinių tvorų palyginimą. Jei jūs vis dar abejojate ar teisingai pasirinkote medžiagas, pabandykime sudėti paskutinius taškus.


Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti? title=

Istorija

Be abejo, medinės tvoros turi savo ilgą istoriją. Mūsų protėviai, statydami tvoras, stengėsi apsisaugoti nuo plėšrūnų, o vėliau tvoros tapo žemės ribų atskyrimo priemone. Laikui bėgant medinės tvoros keitė savo išvaizdą nuo neapdorotų medžio statinių iki elegantiškų ir modernių tvorų.

Segmentinės tvoros yra palyginti naujas gaminys, tačiau per trumpą laiką sugebėjo tapti labai populiariomis. Segmentinės tvoros turi tokių savybių, kurių ypač trūksta medienos tvoroms. Teisybės dėlei verta pasakyti, kad segmentinė tvora taip pat turi keletą trūkumų.

 Kurios tvoros yra pigesnės?

Gaminio kaina yra viena iš kriterijų, įtakojančių žmonių apsisprendimą pasirinkti medinę ar segmentinę tvorą. Pagal statistinius duomenis abiejų medžiagų 100 kvadratinių metrų tvoros vertė yra maždaug vienoda. Medinės tvoros kaina gali padidėti dėl įvairesnių dizaino sprendimų arba sumažėti pasirinkus pigesnes medžiagas ar keičiant kai kuriuos techninius sprendimus paprastesniais.

 Jeigu kaina yra ta pati, tai koks skirtumas?

 Praktiškumas

Lyginant medinių ir segmentinių tvorų priežiūrą galima sakyti, kad segmentinei tvorai priežiūros visai nereikia. Cinkuotos segmentinės tvoros yra padengtos dažais, todėl yra ilgaamžės ir atsparios korozijai. Medį yra daug sudėtingiau apsaugoti nuo oro sąlygų poveikio ir pavojų, pavyzdžiui, nuo pelėsių, miltligės ar vabzdžių, todėl bent kartą per dvejus metus patartina atlikti specialias procedūras – medienos apsaugai naudoti specialiuosius skysčius, konservantus, dažus ir t.t.

 Estetika


Kiek gamintojai nesistengė paįvairinti segmentinių tvorų dizainą, nieko neišėjo. Šių tvorų išskirtinumą galima pasiekti tik spalvų įvairove. O štai medinės tvoros kūrybingam žmogui suteikia platų kūrybos lauką. Ši tvora, kaip ir metalinė, gali būti aklina, bet turinti figūrinius tvoros užbaigimus. Renkantis medinę ažūrinę tvorą galima išspręsti šviesos ir ventiliacijos problemą, kuri yra svarbi sodybos augmenijai. Moderni medinė tvora - tai formų įvairovė, kuri išskirs jūsų teritoriją iš kitų. Medinė tvora gali būti ne tik iš strypelių, bet ir iš grubaus pjovimo lentų. Tarp tvoros strypelių darydami įvairaus dydžio tarpelius ne tik išgausite norimą tvoros formą, bet ir sutaupysite medžiagų bei pinigų.

 Technologija

Medinių ir segmentinių tvorų tvėrimo technologijos beveik nesiskiria: tiek medinė, tiek ir segmentinė tvora tvirtinamos prie stulpelių, sutvirtintų betonu. Stulpeliai sujungti skersiniais, ant kurių vėliau tvirtinama segmentinė tvora arba medinės tvoros strypeliai. Konstrukcijų elementai – stulpeliai ir skersiniai - gali būti įvairiausių formų.

 Išvados

Taigi, sprendimą pasirinkti vieną ar kitą tvoros tipą gali paveikti tik jūsų praktiškumas ir estetinis požiūris. Svarbiausia - reikia įsisąmoninti, kad tai bus jūsų tvora: ji turi atitikti jūsų reikalavimus ir turėti tas savybes, kokių jūs norite.

 

Reklama: bausa.lt
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt