Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Roletai tiks bet kuriai erdvei
2015-05-13 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Roletai – tai viena iš langus dengiančių apsaugų nuo pašalinių žvilgsnių, nuo saulės kaitros ir tiesioginių spindulių, bei puošiančių interjerą, suteikiančių jam daugiau spalvingumo. Dieną dažnai norisi kuo daugiau šviesos, ypatingai tuo metų laiku, kai paroje daugiausia laiko būna tamsu, tuomet nebūtini jokie langų dangalai.


Roletai tiks bet kuriai erdvei title=

Tačiau vis tiek kažkuriuo metu atsiranda poreikis užsidengti langus, nors galbūt metų metais tam ir nebuvo poreikio.

Tuomet prireiks detaliau pasidomėti, kas būtų gražiausia jūsų namų aplinkoje, kas atliktų kuo daugiau funkcijų ir maksimaliai patenkintų poreikius.

Mat langus galima uždengti seniai mėgiamomis užuolaidomis iš įvairiausių audinių, žaliuzėmis, romanetėmis ar roletais, taigi rinktis tikrai yra iš ko ir čia svarbiausia gerai žinoti, ko labiausiai norėtųsi, o jau interjero specialistai visuomet patars, kas tinka.

Dažniausiai kažkuria priemone dengti namų ar įstaigos langus verčia būtinybė:

• kai vargina per ryški saulės šviesa ir tai trukdo dirbti, mokytis, susikaupti ar, sakykim, tiesiog žiūrėti televizorių;
• kai karštuoju metų laiku patalpos dėl didelių langų pavirsta į savotišką šiltnamį, nes yra prikaitinamos kaitrios saulės;
• kai už lango žingsniuoja smalsūs praeiviai, o norisi bent kartais šiek tiek turėti intymių akimirkų.

Savaime suprantama, kad visuomet norėsis pasirinkti tai, kas tuo metu yra madingiausia, arba kitaip sakant, „ant bangos“. Tačiau interjero dekoratoriai tvirtina, jog madingiausia yra tai, kas labiausiai tinka prie supančio interjero.

Taigi, jei savuosius langus nutarėte uždengti šiuo laikmečiu itin mėgiamais roletais, tuomet taip pat teks nemažai pasidomėti, kuriuos iš jų rūšių pasirinkti. Tačiau, jei namuose esama nepakankamai erdvės, tuomet tikrai nereikėtų juose kabinti užuolaidų, kurios užima nemažai vietos, o pasiūtos iš išskirtinio audinio jos tiesiog reikalaus erdvės, kad būtų tinkamai įvertintos.

Roleto kasetė ir kreipiančiosios yra pagamintos iš aliuminio profilio, o valdymo mechanizmas bei antgaliai - iš aukštos kokybės plastiko, jie patogiai priglunda prie lango ir visiškai neužima vietos ant palangės.

Roletai skiriami į šias rūšis:

• „Diena – naktis“. Tai tokie roletai, kurie yra gaminami iš kokybiško dvigubo audinio. Dviejų skirtingų audinių dermė sukuria tamsos ir šviesos efektą, kai prasilenkia vienas su kitu. Tai – viena iš roletų naujovių, kuri sukuria ne tik išskirtinį vaizdą, bet ir suteikia reikiamus patogumus, pvz. nakties tamsą, kai norisi numigti dienos metu. Toks roletų variantas leis stebėti gatvės vaizdus pro langą, tačiau iš lauko nesimatys tuo metu visiškai nieko. Paslaptinga? Taip! Ir nepaprastai patogu.

• Klasikiniai roletai vertinami dėl savo universalumo, lengvo montavimo, priežiūros bei valdymo. Tokie roletai gali būti derinami ir su užuolaidomis, jei be jų neįsivaizduojate savo jaukių namų (na juk niekas neužginčys tos nuomonės, kad užuolaidos visuomet suteikia jaukumo).

• Nuo karščio. Ant langų sumontavus tokius roletus jų funkcija nebus tik apsauga nuo saulės kaitrią vasarą ar žiemą nuo spiginančių jos spindulių. Specialūs roletai, kurių išorinė pusė skiriasi nuo vidinės, tiesiog nepraleidžia saulės spindulių į patalpą, bet taip pat geba dienos metu sukurti visiškos tamsos aplinką joje.

• „Silkuette" roletai (vadinami ir ritininėmis užuolaidomis) audinių panaudojimu bei jų raštų išskirtinumu tarsi primena užuolaidas, tačiau yra prigludę prie lango. Reguliuojant permatomo ir nepermatomo audinio juostų pasvirimo kampą įmanoma pasididinti ar susimažinti šviesos patekimą į patalpą.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt