Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Rekuperatoriai - investicija į švaresnę ir sveikesnę ateitį
2019-07-17 Šaltinis: UAB GEDARTA

Nurimus karščiams, sumažėjo ir kondicionierių, mobilių kondicionierių ar paprasčiausių ventiliatorių poreikis. Labai dažnu atveju, visuomenė nėra pasiruošusi staigiems orų pokyčiams, o didžiausias poreikis atsiranda post factum. Šį kartą nukeliausime į netolimą ateitį, ateinantį rudenį ir klausiame jūsų, ar jūs jau pasiruošę?


Rekuperatoriai - investicija į švaresnę ir sveikesnę ateitį title=

Ruduo į kiemą – problemos į namus

Sąskaitos už šildymą, tvankios prišildytos patalpos, oro stygius, nešvarus oras. Dalykai atsirandantis, padažnėjantys su lig šaltesniu oru ateinančiu į mūsų kiemą. Visas problemas, galima skaidyti į dar smulkesnes problemas, tokias kaip sveikatos problemas, prastą miegą, pelėsį namuose, sublogusią piniginę kamuojamą sąskaitų ir t.t. Jei jus kamuoja šios ir panašios problemos, galimas variantas, jog jūsų namuose – prasta oro cirkuliacija.

Renovuojami seni pastatai, statomi nauji, labai šilti namai, nepralaidūs lauke esančiam orui. Atrodytų nieko blogo, tačiau didelė dalis namų, neturinti tinkamos oro ventiliacijos, susiduria aukščiau paminėtomis problemomis. Jei jūs įtariate, jog oro cirkuliacija jūsų namuose prasta, vienintelė išeitis jums yra įsidiegti priverstinį vėdinimą, kitaip tariant rekuperatorių arba mini rekuperatorių.

Švaraus oro svarba


Esant prastai oro kokybei namuose ar biure, organizmas labai operatyviai į tai reaguoja, todėl yra žymiai sunkiau susikaupti, išlaikyti dėmesį, gali apimti mieguistumo jausmas, jėgų trūkumas. Taip pat į oro kokybę labai jautriai reaguoja tie, kurių imuninė sistema yra susilpnėjusi – vaikai, pagyvenę ar tiesiog sergantys žmonės. Jeigu jums atsibodo kas kart atidarinėti langus, tam kad išvėdintumėte patalpas, mes siūlome įsirengti rekuperatorių, kad išspręstumėte šias problemas, kad galėtumėte džiaugtis geresne gyvenimo kokybe ir švaresniu oru. Jei Tokios galimybės neturite, kaip alternatyvą galite įsirengti mini rekuperatorių.

Rekuperatorius – kas tai ?

Tikriausiai girdėjote šį žodį, bet kas tai yra? Paprastai tariant, tai yra priverstinė vėdinimo sistema, kuri nešvarų orą pašalina iš namų, o iš lauko tiekia išvalytą orą atgal. Taip jūs turite švarų ir kokybišką orą, kuriuo kvėpuoti saugu ir gera.

Kokiu principu veikia rekuperatorius? Kaip pašalintas nešvarus oras, tampa švariu? Kaip kompensuojamas temperatūrų skirtumas?

Viskas labai paprasta, pašalinamas oras iš patalpų, dalį šilumos atiduoda ateinančiam iš lauko orui, o įrengti filtrai, atitinkantys visus higienos reikalavimus, tą orą išvalo. Šaltesniu metų laiku, iš lauko paimamas oras keliauja pro šilumokaičius, kurie šaltą orą sušildo, todėl grįžta šiltas ir švarus oras.

Efektyvumas priklauso ne tik nuo įrenginio

Dažnas klientų klausimas, kaip efektyviai veiks šis rekuperatorius? Ar tyliai veiks?

Dažnu atveju atsakymas gali priklausyti kokį gamintoją pasirinksite, bet nereikėtų pamiršti, jog didelė dalis efektyvumo priklauso ir nuo atliktų montavimo darbų kokybės. Todėl jei siekėte sutaupyti ir samdėte kaimyną Petrą, tikėtina, kad efektyvumas gali ženkliai kristi, o įrenginio garsas gali būti aukštesnis nei nurodytas charakteristikoje.

Tik kvalifikuoti specialistai

Tam, kad darbų kokybė tenkintų, o įrenginiai tarnautų ilgiau ir kokybiškiau, patariame samdyti tik kvalifikuotus specialistus, kurie išmano savo darbą geriau nei, bet kas kitas. Viena iš tokių įmonių – „Gedarta“. „Gedarta“ tai inžineriniai sprendimai jūsų namams, o „Gedartos“ specialistai - kvalifikuoti santechnikai bei projektuotojai. Tvarkingas rekuperacijos išdėstymas reikalingas tam, jog sistema veiktų efektyviai ir kokybiškai. „Gedartos“ projektuotojai padės atlikti visus projektavimo darbus ir užtikrins, kad viskas veiktų be trikdžių.

Gedartos inžineriniai sprendimai – pasirinkimas vertas dėmesio.
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt