Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Prausimasis- kaip vonią paversti jaukiausia namų vieta?
2019-05-13 Šaltinis: E-durys.com

Mieli draugai,
Turbūt sutiksite su mumis, jog vienintelė vieta, į kurią tikrai labai dažnai užsukame, yra vonia. Švarinimasis ir prausimosi procesas vyksta kasdien, tad kodėl nesustiprinus potyrių tokia harmoninga aplinka, kuri galėtų suteikti energijos kūnui ir nuramintų protą?


Prausimasis- kaip vonią paversti jaukiausia namų vieta? title=

Grįžę į įkvepiančius istorinius laikus, kuomet egiptiečiai, graikai ir romėnai teikę didelę reikšmę maudymuisi. Tai buvo vieta, į kurią daugelis išsprukdavo pailsėti, tačiau dabar požiūris į maudymąsi pasikeitė ir pavertė vonios kambarį į vietą, kuri naudojama tik praktiniais, higieniniais ir greičiau puritoniškais sumetimais.

Šiandien progos pasprukti iš kasdienės rutinos tampa vis retesnės, tačiau vonios kambarys vis dėlto virsta sakralia vieta, kur galima atlikti kasdienes funkcijas ir atsipalaiduoti. Norint sukurti praktišką ir drauge raminančią aplinką, gyvybiškai svarbu protingai manipuliuoti erdve, paviršiais ir šviesa. Pasitelkus tinkamą derinį, ši patalpa gali tapti tobula vieta meditacijai - galbūt su kvapų terapija - kuomet leistumėte savo sąmonei tvyroti virš raminančių vandens garsų. Kas gali padėti susikurti raminančią vonios kambario erdvę?

 ● Medžiagų derinimas ir kontrastas - gyvybiškai svarbus, išgaunant pageidaujamą
vaizdą.


Pavyzdžiui, nerūdijantis plienas greta marmuro yra vienas iš sėkmingų funkcionalių ir drauge gražių sprendimų. Kiti klasikiniai deriniai: stiklas ir kalkakmenis arba ketus ir mediena. Kuriant minimalistinę erdvę, reikšminga taisyklė yra naudoti medžiagas ne vien tiesiogiai, leidžiant joms pačioms byloti, bet ir taip, kad paskatintume jų prigimtinių privalumų suvokimą, ir jas būtų malonu liesti. Mažinant naudojamų medžiagų kiekį, jų sąveika yra sustiprinama.

 

 

● Plotas - nepervertinkite jo.

Nieko nėra blogiau už ploto, skirto daiktų talpykloms, pervertinimą, ypač vonios kambaryje, kur erdvė yra prioritetas. Jos planavimą turėtų papildyti dėmesys daiktų išdėstymui: asmens higienos reikmenys turi būti lengvai pasiekiami nuo dušo, vonios, kriauklės ir tualeto.

 

 

● Baldai - vienas iš vonią “varžančių” aspektų.

Vienas labiausiai varžančių vonios kambario bruožų yra tas, kad jo “baldai” - pritvirtinti, ir vėliau be ypatingų nepatogumų bei išlaidų jų nebus įmanoma perkelti. Vadinasi, kiekvieną detalę ir įrengimą taip pat reikia iš anksto suplanuoti bei kruopščiai apgalvoti dar prieš baigiant patalpos dizaino projektą. Dėl akivaizdžių priežasčių vonios kambario elementai projektuojami ergonomiškai, bet šiandien yra pakankamai įvairių gaminių, galinčių patenkint skirtingas reikmes bei skonį.● Svarbiausias vonios aspektas - vanduo.

Paskutinis ir neabejotinai labiausiai vonios kambarį charakterizuojantis aspektas yra vanduo - šios patalpos priežastis. Vanduo, kaip ir kiti vonios kambario komponentai, neturi būti savaime suprantamas dalykas. Jis privalo būti aukštinamas, gerbiamas ir kuo taupiau naudojamas. Taigi kuriant vonios kambario dizainą į vandenį turi būti žvelgiama rimtai - kaip į medžiagą savyje. Vanduo yra universalus, nors kiekviena kultūra priskiria jam savų reikšmių ir turi savų būdų kurti su juo susijusias erdves. 

 

 

Pagaliau mūsų pačių vandens potyriai yra asmeniškai ir intymūs. Galiausiai, vonios kambarys turėtų būti vandens ir jo palaikomos mūsų geros savijautos šventovė. Kadangi patys didžia dalimi esame sudaryti iš vandens, natūralu praleisti kažkiek laiko jį kontempliuojant ir galbūt net garbinant.

 

E-durys.com

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt