Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Parodė, kad nebūtina kviesti santechniką
2020-09-16 Šaltinis: TECE

Daugelį dalykų namuose kiekvienas gali pasidaryti pats, taip sutaupyti laiko ir pinigų. O svarbiausia – nereikės kęsti nepatogumų, kol laukia, kada gi pagaliau ateis meistras. Tam dažnai užtenka pačių paprasčiausių įrankių, tokių kaip paprastas ar kryžminis atsuktuvas. Tiesa, kartais reikia specialių įrankių. Svarbu žinoti – kokių ir kur juos gauti.


Parodė, kad nebūtina kviesti santechniką

Vokiečių vandens inžinerinės įrangos gamintojos, kompanijos TECE prekybos padalys Lietuvoje – „TECE Baltikum“ sukūrė seriją video instrukcijų, kuriose paprastai ir suprantamai demonstruoja, kaip kiekvienas gali prižiūrėti įrangą, kaip ją susireguliuoti.

Turintys pakabinamą unitazą ko gero kiekvieną sykį susiima už galvos, kai kas nors sutrinka vandens bakelyje. Juk bakelis yra sienoje. Kaip jį pasiekti?

Vandens nuėmimo plokštelės atlieka dvi pagrindines funkcijas – nuleidžia vandenį unitaze ir tarnauja kaip durelės, pro kurias galima pasiekti vandens nuleidimo bakelį su visu nuleidimo mechanizmu.

 

Norint jį pasiekti, plokštelę reikia nuimti nuo sienos. Kompanijos youtube kanale yra pateiktos video instrukcijos, kaip nuimti bet kurią iš TECE gaminamų nuleidimo plokštelių. Žinant pagrindinius konstrukcijos principus, tai padaryti yra nesudėtinga ir nereikia jokių specialių įgūdžių. Gamintojo filosofija yra kurti praktiškus ir patogius naudoti bei montuoti produktus.

Kada kyla reikalas lįsti į bakelį? Paprastai statybų metu į bakelio vidų patenka nemažas kiekis nešvarumų, kurie sutrikdo vandens vožtuvų veiklą. Juos reikia paprasčiausiai išimti ir išplauti. Jei vanduo kietas, vožtuvai taip pat palyginti greitai apsineša kalkių nuosėdomis. Šiuo atveju juos irgi reikia išplauti. Vartotojams apie sutrikimus bakelyje paprastai praneša unitaze nuolatos bėgantis vanduo.

Kita dažnai pasitaikanti bėda – nuleidžiamas vanduo tykšta ant grindų, nes dauguma šiuolaikinių unitazų yra gaminami be užlenkto krašto. Berėmį unitazą lengviau valyti ir prižiūrėti. Kad unitazas nesitaškytų, reikia sumažinti nuleidžiamo vandens srovės stiprumą. Vandens vožtuvo apačioje yra krepšelis, jame – žiedas. Keičiant žiedus reguliuojamas srovės stiprumas. Kuo didesnis yra žiedas, tuo stipresniu srautu bėga vanduo.

Pasak „TECE Baltikum“ atstovų, mechanizmų veikimo principus daug lengviau yra ir paaiškinti ir suprasti vizualiai, todėl trumpos, apie 1 minutės trukmės instrukcijos susilaukė ne tik paprastų vartotojų, bet ir meistrų dėmesio.

 

Konstruktoriai, inžinieriai, kurdami prietaisus, numato jų montavimo logiką, kuri ne visada yra suvokiama intuityviai. Žinodami pagrindinius pricipus žmonės net ir iš pirmo žvilgsnio neįmanomus darbus gali pasidaryti patys ir be vargo.
 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt