Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis

news
Naujienos

 

Paaiškėjo, kas išdygs vietoje Žalgirio stadiono
2015-10-26 Šaltinis: Vytautas Urbonas / TV3.lt

Arvydo Avulio valdoma įmonė „Hanner“ dar pavasarį įsigijo Vilniaus prestižinėje vietoje stovintį apleistą Žalgirio stadioną ir šalimais esančią Teatro areną, kurioje šią savaitę prasidėjo griovimo darbai.


Paaiškėjo, kas išdygs vietoje Žalgirio stadiono
Nuotr. T.Vinicko

1,4 h. sklype, ant kurio buvo pastatyta ledo arena, vėliau tapusi Lietuvos ryto krepšinio komandos arena, o paskutiniu metu vadinta teatro arena, šiuo metu vyksta griovimo darbai. Taip teigia įmonės vadovas, griovimo darbus tikimasi baigti gruodžio mėnesį, o jeigu pavyktų ir anksčiau.

„Šiame sklype planuojame statyti gyvenamuosius namus ir šiuo metu vyksta projektavimo darbai. Pastatai, kuriuos projektuojame yra keturių aukštų, pagal reglamentą ir pagal detalųjį planą, tai negalime statyti aukštesnių“, - teigė A. Aluvis.

Verslininkas mano, kad šioje vietoje išdygsiantys pastatai bus prestižinės klasės, nes per langus bus matyti Gedimino pilis, Neries upė. O kadangi tokių projektų Vilniuje nėra daug, tad šiuos butus įpirkti galės ne kiekvienas.

Žalgirio stadiono vietoje – viešbutis


Valstybė anksčiau parduotus ir privatizuotus Sporto rūmus išpirko iš privačių savininkų ir šiuo metu ketina pradėti Kongreso centro statybas. Tad šalimais esančiame Žalgirio stadione įmonė „Hanner“ planuoja statyti viešbutį, kuriame būtų patogu apsistoti kongreso svečiams.

„Realiai mes turi leidimą griauti ir stadioną ir visus kitus statinius, tačiau kol kas nematome prasmės to daryti, nes derinamės, kokius pastatus ir kurioje vietoje derėtų statyti. Manome, kad pirmas statinys Žalgirio teritorijoje bus viešbutis, bet kol kas nepradėjome to projekto ir norime užbaigti su šiuo gyvenamųjų namų kvartalu“, - pasakojo pašnekovas.

Pasak A. Avulio jau gruodį ketina pradėti Žalgirio stadiono projektavimo darbus, kurio vietoje priešais Maskvos namus turėtų iškilti naujasis viešbutis. „Iš tiesų, mes neketiname būti to viešbučio valdytojais ir šiuo metu mes vedame derybas. Kai pasirašysime sutartis galėsime pranešti ir jums ką pavyko susitarti, bet mes tariamės su kitomis kompanijomis, kurioms mes pastatytumėme šį viešbutį ir parduotumėme“, - tikino vadovas.

„Hanner“ vadovas atvirauja, kad pagrindinė viešbučio atsiradimo priežastis ir yra Kongreso centro statybos.

„Paleidus kongresų centrą akivaizdu, kad jam reikalinga bus infrastruktūra ir pirmiausiai viešbutis. Tai dėl to ir yra sprendimas pradėti nuo viešbučio, kad kai pradės veikti kongresų centras jau galėtų teikti paslaugas“, - atviravo A. Avulis.

Viešbutį ketinama pradėti statyti jau kitų metų viduryje ir darbus užbaigti per 18 mėnesių, tad tikėtina, kad viešbutis bus atidarytas 2017 metų pabaigoje.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt