Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Oro tarpo šiltinimas naudojant „GluePoras“ technologiją
2016-04-20

Sutiksite, kad oro tarpas esantis aplink visą namą tikrai nėra naudingas. Seniau statant namus buvo manoma, kad oro tarpai yra reikalingi, kad drėgmė kuri patenka iš lauko lengviau pasišalintų.


Oro tarpo šiltinimas naudojant „GluePoras“ technologiją title=

Tačiau vėliau buvo pastebėta, kad tokiuose namuose jaučiama vėsuma ir pasišalina didelė dalis namuose sukauptos šilumos. Tiems kurie gyvena tokiuose senuose namuose su oro tarpu, opi problema yra kaip pasirinkti tinkamą ir patikimą medžiagą šiam oro tarpo šiltinimui.

Renkantis medžiagą oro tarpo šiltinimui reikėtų atsižvelgti į keletą faktorių. Medžiaga skirta oro tarpo šiltinimui turėtų sustabdyti oro cirkuliaciją jame ir 100% užpildyti oro tarpą. Taip pat nedidinti sienos tūrio, leisti sienoms „kvėpuoti“, nepraleisti drėgmės, turėti geras šilumines savybes ir būti ilgaamžė.


Rinkoje šiuo metu pasirodė nauja oro tarpo šiltinimo technologija „GluePoras“, kuri oro tarpą šiltina polistireno granulėmis su klijais. Ši technologija kol kas stipriai lenkia savo konkurentes, nes atitinka visus išvardytus privalumus ir pasižymi dar ne vienu, kuris tikrai patiks ieškantiems geriausio oro tarpo šiltinimo varianto.

Technologija „GluePoras“ oro tarpo šiltinimui naudoja polistireno granules su klijais. Polistireno granulės gaminamos iš plėtriojo polistireno (EPS) yra birios ir smulkios dalelės, kurios yra įpučiamos į oro tarpą. Iš praktikos yra pastebėta, kad paprastos polistireno granulės yra linkę nusėsti „GluePoras“ technologija šią problemą išsprendė ir naudoja polistireno granules su klijais. Polistireno granulės su klijais šiuo metu rinkoje tikrai gali konkuruoti su tokiomis šiltinimo medžiagomis kaip ekovata, termo putos ar kitomis. Polistireno granulės yra aukso vidurys tarp kainos ir šiluminės izoliacijos.

Naudojant „GluePoras“ technologiją galima apšiltinti ne vien tik senus, tačiau ir naujus pastatus, kuriuose galimai dėl statybininkų atlikto broko buvo paliktas oro tarpas ir su kuriuo gali susidurti naujakuriai. Naudojant šią technologiją oro tarpe susidaro vientisa plokštė, kuri prilygsta polistireno plokštei. „GluePoras“ technologijai naudojamos polistireno granulės su klijais neįgeria drėgmės, yra atsparios šalčiui, pelėsiui, grybeliams, puvimui taip pat jose neapsigyvens įvairios kilmės vabzdžiai, augalai ir kiti parazitai. Granulės yra ekologiška, ilgaamžė ir sertifikuota medžiaga skirta oro tarpo šiltinimui.


Šiltinimas naudojant „GluePoras“ technologiją yra atliekamas specialistų. Nepakanka granules supilti ir presuoti rankiniu būdu. Atlikti oro trapo šiltinimo darbus pasitelkiamas galingas kompresorius, kuris įpurškia polistireno granules į oro tarpą tarp mūro ir išorinių ar vidinių sienų.

Nusprendus oro tarpą šiltinti pastate kuriam jau yra atlikta apdaila, pagrindinis reikalavimas yra, kad darbai būtų atlikti taip, kad namo apdaila būtų nesugadinta ir niekas nepastebėtų atliktų darbų. Šiltinant oro tarpą naudojant technologiją „GluePoras“ tai yra įmanoma. Galite rinktis iš dviejų šiltinimo variantų, apšiltinti oro tarpą iš vidaus arba iš išorės. Abiem atvejais sienos ertmėje yra gręžiamos skylės. Skyles stengiamasi gręžti nepastebimose vietose, įvairiuose sujungimuose ir ne akių lygyje. Atlikus apšiltinimo darbus skylės užmontuojamos taip, kad atlikti darbai nebūtų pastebėti.


Namuose kuriuose oro trapas buvo apšiltintas naudojant „GluePoras“ technologiją šeimininkai pastebi, kad pradėjus šildyti namus šiluma daug greičiau pasklinda kambariuose ir nakties metu ilgiau juose išsilaiko. O išlaidos skirtos padengti šildymo kainą ženkliai sumažėja.

 

  

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt