Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Ofiso erdvėje prisitaikiusios nematomos vidaus durys
2019-03-11 Šaltinis: E-durys.com

Tiek daug keliavę po įvairių namų erdves, kurias kūrė ir puoselėjo interjero dizaineriai, šį kartą su jumis norime nukeliauti į ofiso erdvę, kurioje puikiai prisitaikė nematomos durys. Mums buvo labai įdomu dirbti kartu su interjero dizainerėmis Vaida Atkočaityte ir Akvile Myško Žviniene, kurių vaizduotė ir patirtis puikiai išpildė užsakovių norus ir ofisą pavertė vieta, kurioje norisi būti.


Ofiso erdvėje prisitaikiusios nematomos vidaus durys title=

Pasak dizainerės Vaidos, ofisas, į kurį Jus kviečiame užsukti, yra preciziška ir tiksli darbo erdvė, skaičių ir dokumentų pasaulyje šešias dienas per savaitę gyvenančiam moterų kolektyvui. Jai nemenku iššūkiu tapo 67,2 kv. M., kad erdvėje būtų suformuotos ergonomiškos, funkcionalios darbo vietas 8 asmenims bei poilsio ir virtuvės zonas.

 

Atskirti darbo zonas (kartu ir vizualiai praplečiant erdvę) buvo naudojamos stiklinės pertvaros, kurios ne tik funkciškai ir vizualiai padalina pagrindinę erdvę į penkias zonas, bet kartu ir slopina garsą.

 
Pagrindiniu uždaviniu interjero dizainerei ir pažadu užsakovams tapo – sukūrimas jaukios namų atmosferos. Pagrindinis bendros darbuotojų zonos akcentas – stikliniai kubai, kuriuose sukomponuoti dirbtiniai augalai. Be augalų interjere, namų jaukumo atmosferą kuria paveikslai, kurie yra įmontuoti spintose ir atlieka varstomų durelių funkciją ( paveikslų autorius – Donatas Jankauskas ). Interjere dominuoja achromatinės spalvos, kurias papildo spalvoti akcentai.

 


Galiausiai, optimaliam bei stilistiškam interjero išpildymui buvo parinktos nematomos durys , kurios suteikė galimybę įmonės spalvoms tapti akcentu. Norime atkreipti dėmesį, kad nematomų durų aliumininė durų stakta gali būti tiek įprastai atidaroma traukiant į save, tiek atidaroma atvirkščiai – stumiant nuo savęs, bet išlaikant vieną plokštumą.

 


 

Bendradarbiaujant su interjero dizainere Vaida, parinkome ne tik tinkamas daris, bet ir rankenas, nes rankena gali suteikti visiškai kitą įspūdį bei erdvės matymą, nei galėjome apie tai pagalvoti. Kažkas labai protingai pasakė (bent jau taip mes manome), kad detalėse slypi velnias. Ar ir jūs su tuo sutinkate?

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt