Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Nuo grobuoniškų šildymo sąskaitų gelbėja sodai
2012-11-24 Šaltinis: Balsas.lt

Siekiant sumažinti šildymo kainas Kaune plinta mada kraustytis gyventi į sodus. Kauniečių negąsdina faktas, kad gyvenant sode buitis kasdien pareikalaus daugiau pastangų, informuoja "Lietuvos rytas". Kelionės į darbą, malkų kapojimas ir autonominė šildymo sistema yra nedideli „nepatogumai“, kainuojantys gerokai pigiau nei centrinis šildymas, už kurį jau gaunamos didžiulės nepaaiškinamos sąskaitos.


Nuo grobuoniškų šildymo sąskaitų gelbėja sodai
Nuotr. sukelk.lt

Gyventojai pamažu renkasi ne tik malkas, anglis, bet ir katilus. Šiuo atveju nereikia taupyti norint nešalti. Už maždaug 230 litų nedideliame sodo name galima palaikyti 22 laipsnių temperatūrą, džiaugtis šildomomis grindimis.

Būtent šildymo kainos dažnai paskatina įsigyti namą. Neįrengtas namas leidžia susitvarkyti viską taip, kaip nori, o perkamas jau pastatytas namas leidžia ilgai nelaukti įkurtuvių. Tačiau nereikia apsigauti, kad viskas bus pigu, nes į šildymą sode taip pat reikia investuoti.

Reikia mokėti už katilą, radiatorius, vamzdžius, etc. Tačiau investicijos būtinos ir norint šiltai gyventi bute, turinčiame centrinį šildymą, pavyzdžiui, langų ir durų keitimas ir sandarinimas.

Transporto išlaidos priklauso nuo pasirinktos gyvenamosios vietos. Paprastai artimame priemiestyje ar net ant miesto ribos esančios gyvenvietės nesukelia susisiekimo problemų nei vyresniems, nei jauniems šeimų nariams. Gyvenimas sode turi ir kitų privalumų – nugarą ištiesinti ir pamankštinti leidžia darbai – sniego kasimas, žolės pjovimas.

Tai taip pat yra galimybė darbo pamokyti vaikus, bei suteikti jiems erdvės. Gyvenimas sode, be abejonės, turi daug pliusų ir minusų, kuriuos kiekvienas žmogus ar šeima vertina individualiai. Bet praktika rodo, kad tai tikrai gera išeitis norint gauti mažesnes šildymo sąskaitas ir tiksliai žinoti, kiek ir už ką yra mokama.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt