Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Neįtikėčiausi namai: nuo medžio namelių iki prestižinių butų
2013-06-27 Šaltinis: Ekonomika.lt

Žmonės gali gyventi bet kur, tačiau kai kurie tai daro geriau nei kiti. Portalas „Business Insider“ pateikia sąrašą namų, kurių architektūra yra žmonių unikalumo ir kūrybingumo paminklas.


Neįtikėčiausi namai: nuo medžio namelių iki prestižinių butų
Nuotr. Reuters

70 kupolinių namų buvo pastatyti žmonėms, kurie per žemės drebėjimą Indonezijos istoriniame Jogiakartos mieste prarado savo namus. Monolitiniai kupolai gali atlaikyti žemės drebėjimus ir 306 km/h siekiančius vėjus.

Šis statinys yra bioklimatinis saulės energiją naudojantis namas, stovintis Rytų Prancūzijoje. Būstas suprojektuotas kaip trimatis saulės laikrodis, palaikantis vėsią temperatūrą vasarą ir šildantis gyvenamas patalpas žiemą ir rudenį.

 Trijų aukštų butas Bruklino „Clock Tower“ pastate gali pasigirti vaizdu į Brukliną, Manhataną ir Kvinsą. Butas turi atskitą liftą, 650 kv. metrų ploto ir dabar parduodamas už 18 mln. JAV dolerių.

 


73-ejų statybininkas Bohumilas Lhota sukūrė besisukantį namą kaimelyje į šiaurę nuo Prahos. Statybas pradėjo 1981metais, jas pabaigė tik po 21 metų. Tačiau dėl ypatingos konstrukcijos čeko nemas gali suktis, taigi šeiminkas gali grožėtis geriausiu vaizdu.

 

 

Laikomas siauriausiu pasaulyje namu ir siekiantis maždaug 1,5 metro pločio būstas pastatytas Varšuvoje tarp jau stovinčių namų. Statytojas Edgaras Keretas teigia, kad šis namas yra jo tėvų mirusių Holokausto metu, memorialas.

 


Šie nameliai medžiuose yra Nine Ladies vietovėje Šiaurės Anglijoje. Juose 4 metams apsigyveno žmonės, protestuojantys prieš žemių niokojimą išgaunant gravelitą.

 


Šis namas Nigerijoje suprojektuotas taip, kad atspindėtų keleivinio lėktuvo formas. Namą kūrusi pora norėjo pabrėžti savo aistrą kelionėms. „Lėktuvinėje“ namo dalyje yra įkurtas darbo kambarys ir virtuvė.

 


Liu Lingchao sukonstravo kilnojamą namą, kad galėtų grįžti į savo gimtąjį miestą Kinijoje. Vyras eina jau penkerius metus, nešdamas maždaug 60 kg sveriančia bambuko ir celofano struktūrą. Čia taip pat yra įkurta lova su patalyne. Kinui iki tikslo liko nueiti tik 32 kilometrai.

 


Chrisas ir Malissa Tackai 2011 metais atsisakė savo gyvenimo tarp technologijų ir išsikėlė į nykštkinį namą Vašingtono valstijoje, JAV. Jų būsto plotas sudaro tik 13 kv. metrų.

 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt