Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Naujiena palengvinsianti kondicionieriaus montavimą
2019-10-28 Šaltinis: UAB GEDARTA

Turbūt daugelis žmonių norėdami įsigyti kondicionierių, susiduria su problema, kai nėra įvertinama montavimo kaina. Prasideda intensyvios paieškos, o neretai užimti montuotojai dėl didelės paklausos, leidžia sau užsikelti aukštesnes kainas. Tinkamai neįsivertinus savo finansinių galimybių gali kilti bėdų, kurios paplonins piniginę pačiu netinkamiausiu metu.


Naujiena palengvinsianti kondicionieriaus montavimą

Naujiena palengvinsianti montavimą

Į Lietuva atkeliavo naujiena, kurią galimą inovacija - kondicionieriaus montavimo komplektas „starterkit“. Ji syra skirtas – paruoštam montažui. Šį montavimo priedą galima naudoti kai žinomas trasos ilgis, kai žinoma kur kabės kondicionieriaus vidinė ir išorinė dalis. Žmogus gavęs montavimo komplektą, galės susimontuoti kondicionierių pats. Jam nereikės ypatingų instrumentų, tokių kaip volcuotės, lankstytuvų, todėl turėdamas bent kiek minimalių žinių, žmogus galės pats atlikti montavimo darbus.

Reikės specialisto įsikišimo

Žinoma iki galo darbuotojas negalės paleisti kondicionieriaus, nes sistema nėra užvakumuota. Šį darbą turėtų atlikti kompetentingas specialistas. Kadangi sudėtingiausias darbas kaip sumontuoti kondicionierių, jau bus atliktas, reikės tik specialistui atvažiavus prisijungti vakumavimo agregatą, išvakumuoti sistemą, patikrinti ar teisingai pajungta el. instaliacija ir paleisti oro kondicionierių.

Plačiau apie sistemą ir jos privalumus

Šios sistemos privalumas yra tas, kad kondicionieriaus vamzdis yra neužlaužiamas. Dažnas atvejis kai žmonės atlieka apdailą, apdailos metu vamzdis yra lankstomas ir varis yra užlaužiamas.

Montavimo komplekte esantis plastikinis vamzdis šios bėdos neturi. Jį galima susukti, užlaužti ir bet kokiu atveju vamzdis grįš į savo pradinę būseną, nepakeisdamas freono tekmės eigos. Dažnu atveju atliekant apdailą vamzdeliai tyčia, netyčia užlaužiami, tuomet gali prireikti papildomai lituoti vamzdyną. Taip pat Kondicionieriaus nereikia volcuoti. Tai yra dažna problema kai dėl prasto volcavimo išbėga freonas.

Kas gali atlikti šį montažą?

Šį montažą gali atlikti bet kuris žmogus, bent kažkiek nusimanantis kaip vyksta montavimo darbai. Svarbu prieš montuojant, pasiskaityti tiek „starterkit“, tiek nusipirkto kondicionieriaus instrukcijas, kadangi ten yra svarbiausia informacija, kokiais kampais ir kaip turi būti pajungtas kondicionierius.Šiame dinamiškame pasaulyje pinigai yra svarbus dalykas, žmonės stengiasi taupyti, todėl renkasi atlikti patys tuos darbus, kuriuos geba atlikti. Todėl mūsų tikslas yra supaprastinti montavimą, kad didelę dalį žmogus galėtų pasidaryti pats ir tai jam kainuotų ženkliai mažiau.
Svarbu žinoti...

Prieš paleidžiant visą sistemą, kondicionierių meistras turi įsitikinti ar montažas atliktas teisingai. Įsivertinus ar darbai atlikti teisingai, nusprendžiama ar galima paleisti sistemą, ar reikia atlikti tam tikras korekcijas.


Ir nors tai ir yra perspektyvus, ir naujas dalykas Lietuvoje - pasaulyje ši praktika išplėtota, ir naudojama pakankamai plačiai. UAB „Gedarta“ rūpinasi, jog ši inovacija prigytų Lietuvoje. Kiekvienas klientas nusipelno pasirinkimo ar pačiam susimontuoti kondicionierių, ar vis dėlto palikti darbus tuo užsiimančioms įmonėms.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt