Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Nauji butai Kauno mieste ir rajone. Kur pasirinkti?
2015-04-09 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Kai tik iškyla noras ar būtinybė pirkti naują gyvenamąjį būstą, tenka spręsti daug klausimų ir į juos atrasti kuo protingesnius atsakymus. Suklysti šiuo atžvilgiu būtų labai skaudu, nes nekilnojamą turtą įsigyjama ne vieneriems ir netgi ne dešimčiai metų – perkant norisi, kad jis tarnautų kuo ilgesnį laiką ir juo nebūtų nusivilta.


Nauji butai Kauno mieste ir rajone. Kur pasirinkti? title=

Nauji butai ar naujas namas? Gyvenamasis būstas naujos statybos ar senesnės? O kur jį geriausia būtų pasirinkti – Kauno mieste ar visai šalia jo įsikūrusioje jaukioje gyvenvietėje?

Štai kiek pagrindinių klausimų tenka išspręsti, kai tik susiduriama su tokio naujo pirkinio problema. Žinoma, didžiausią įtaką sprendimams turi finansinė pusė, tad ir su ja nemažai klaustukų: pirkti gatavą ar laikinai nuomotis (kol naujas gyvenamasis plotas statomas ir įrenginėjamas arba bus sukaupta reikiama suma), skolintis iš pažįstamų ar imti ilgalaikę banko paskolą?

Svarbiausia – neskubėti su atsakymais, paieška ir sprendimų priėmimu, tuomet, tikėtina, pasirinkimu bus džiaugiamasi ilgus metus.

Taigi labai nemenką galvosūkį būsimiems naujakuriams tenka išgyventi, kai reikia apsispręsti dėl vietovės. Ji labai svarbi dėl susisiekimo su kasdien lankomomis įstaigomis: darbovietėmis, mokyklomis, vaikų lopšeliais - darželiais, popamokinės veiklos užsiėmimais ir kt. Pastaruoju metu, kai šalia Kauno intensyviai statomi naujieji gyvenamieji kvartalai, kotedžai, daugiabučiai namai, tenka apsispręsti, ar jie tinkamesni nei pačiame Kauno mieste.

Šiuo atžvilgiu abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Kadangi susisiekimas su laikinosios sostinės centru iš Kauno priemiesčių yra gana patogus, šis aspektas nėra itin svarbus. Kitas dalykas – gyvenamoji aplinka, nes už miesto ir oras žymiai švaresnis, ir gamtos daugiau, ir laisvė didesnė. Tačiau čia netoliese kol kas nėra išspręsti vaikų darželių klausimai (dėl padidėjusio gyventojų srauto juose didelės laukiančių vaikučių eilės), taip pat žiemiškos pūgos atvejais ankstų rytą būtų sunku išvažiuoti automobiliu, tuomet kai mieste net ir naktį gatvėmis yra pasirūpinama.

Jei galvojama apie kotedžo ar nedidelio namuko variantą, tikrai vertėtų geriau rinktis artimiausią Kauno priemiestį. O jei domina nauji butai, tuomet visai neblogas variantas – ne pačiame Kauno centre, tačiau nuošaliame rajone apsigyventi ir džiaugtis ugdymo, medicinos įstaigų, prekybos centrų gausa.

Dažniausiai nauji butai daugiabučiuose parduodami apsupti gamtos, o ne tarybinių daugiabučių, taigi ir jų apylinkėse galima rasti kur pasivaikščioti, važinėti dviračiu ir kitaip leisti laisvalaikį.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt