Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis

news
Naujienos

 

NAUJAS ŠVIESTUVŲ -ŽALIUZIŲ IR ELEKTROTECHNIKOS SALONAS KLAIPĖDOJE
2018-05-21 Šaltinis: UAB ARDENA

Gegužės 8 dieną, pačiame „Dizaino savaitės“ įkarštyje Namų ir Idėjų centre „NIC“ Klaipėdoje duris atvėrė vienas didžiausių Vakarų Lietuvoje „Ardena“ apšvietimo, žaliuzių ir elektrotechnikos salonas. Tai vieta, kokios labai trūko pajūrio kraštui, nes būtent šiame namams skirtame centre klientai galės surasti to, ko labiausiai stigo, įsirengiant ir puoselėjant savo namus. 


NAUJAS ŠVIESTUVŲ -ŽALIUZIŲ IR ELEKTROTECHNIKOS SALONAS KLAIPĖDOJE

„Jau seniai norėjome atsinaujinti ir parodyti šiuolaikišką UAB „Ardena“ veidą klaipėdiečiams. Esame vieni iš apšvietimo, žaliuzių ir elektrotechnikos pardavimų lyderių Lietuvoje, tad siekėme, kad ir salonas, kuriame mes pasitinkame klientus būtų modernus, prekės patogiai išdėstytos, atnaujinta ekspozicija, o personalas – gebantis atsakyti į visus kylančius klausimus. Esame pasiruošę išgirsti ir įsiklausyti į besikeičiančius naujakurių, dizainerių, architektų poreikius bei nuolat pasiūlyti aktualių naujienų.“ – apie naują saloną pasakoja Klaipėdos padalinio vadovas Tomas Kairys.

Namų ir Idėjų centrą UAB „Ardena“ savo salonui pasirinko neatsitiktinai: buvimas arčiau kliento, gebėjimas pasiūlyti viską vienoje vietoje, namams skirtų daiktų koncentracija mieste yra bendros vertybės, kurias jau eilę metų demonstruoja ši įmonė, o bendradarbiavimas su „NIC“ buvo įvertintas klientų (įmonė jau anksčiau yra atidariusi saloną Šiaulių „NIC“ – aut.past.).

 

Daugeliui atrodo, kad būti šalia panašias paslaugas teikiančių įmonių gali būti rizikinga, tačiau „Ardena“ ilgametė patirtis ir aiškus savo pranašumų žinojimas bei pirkėjui suteikiama laisvė pasirinkti, lyginti, vertinti - išsklaido bet kokias rizikas. „Mes esame daugelio prekių vieninteliai oficialūs atstovai Lietuvoje, tad galime pasiūlyti konkurencingas kainas, realias nuolaidas. Žaliuzių ir roletų gamyba užsiimame jau daugiau kaip 25 metus, o individualių šviestuvų gamyba leidžia įgyvendinti net reikliausių klientų poreikius, perdaryti masinius produktus, juos pritaikant specifinėms erdvėms.” – nenuginčijamus privalumus vardija T. Kairys.

Paklaustas, kuo šis salonas išsiskiria iš kitų “Ardena” salonų, padalinio vadovas džiaugiasi, kad šiame salone ypač daug dėmesio skiriama lauko sprendimams – bus siekiama palaikyti kuo didesnę lauko šviestuvų ekspoziciją, pristatyti moderniausius Europoje terasinių roletų ir stoginių sprendimus, daug dėmesio skiriama klasikinėms šviestuvų kolekcijoms, kurios ypač mėgstamos pajūrio rezidencijose.

 

Be abejonės, šis salonas išsiskiria ir savo interjero sprendimais: vyrauja šilti medžio tonai, ypač populiarios šiuolaikiniuose interjeruose pilkos spalvos gamos, bus siekama, kad šioje erdvėje klientai galėtų jaukiai įsitaisyti ir neskubėdami išsirinkti pačius patraukliausius sprendimus savo namams. “Šių metų šviestuvų naujienomis ekspozicija pildoma kiekvieną dieną, todėl kviečiame klientus užsukti dar ir dar sykį, o nesuradus tinkamiausio šviestuvo, sėdame drauge prie katalogų ir ieškome išskirtinių gaminių. Mes esame tie, kurie galime išspręsti visas situacijas ir pasiūlyti ypač platų pasirinkimų asortimentą.” – apie darbo principus pasakoja Tomas Kairys.

NAUJAS “ARDENA” SALONAS – tai dar daugiau išskirtinių galimybių Jūsų namams ir biurui. Suraskite tai, ko seniai ieškojote. Pasinaudokite atidarymo nuolaidomis:

• 25 % nuolaida šioms langų uždangoms:
o visiems roletams ir roletams „Diena – naktis“. Pasiūlymas galioja visiems audiniams ir mechanizmams. Netaikoma tik montavimo ir pristatymo darbams. Akcija galioja iki 2018.05.31.
o visoms aliumininėms horizontalioms žaliuzėms ir termožaliuzėms „Collect&Reflect”. Pasiūlymas galioja visų pločių, spalvų žaliuzėms. Nuolaida netaikoma montavimo ir pristatymo darbams. Akcija galioja iki 2018.05.31.
• „Reccagni“ šviestuvams 40 % nuolaida. Klasika nepavaldi laikui ir madai. Šio stiliaus šviestuvai ypač žavingai atrodo kaip estetiška detalė šalia modernių linijų arba sukuria išpuoselėtą užbaigtumą klasikiniame interjere. Gražūs, prabangūs ir tinkami tiek didelėms, tiek mažoms erdvėms.“ReccagniAngelo“ - tai lyg angelo bučinys, pripildantis Jūsų namus.šviesos ir harmonijos. Taikoma iki 2018 m. gegužės 31 d. tik naujame salone Klaipėdoje, prekybos centre „NIC“.
• 15 % visiems akcijos ženklu nepažymėtiems šviestuvams! Šis pasiūlymas bus taikomas visiems salone esantiems šviestuvams be nuolaidos ir naujiems užsakymams iš katalogų. Ieškote šviestuvo – dabar tikrai metas užsukti pas mus. Nuolaidos nesumuojamos.

Naująjį salona surasite:

Namų ir idėjų centre „NIC“, “ARDENA” SALONAS, 1 AUKŠTAS

Minijos g. 42, Klaipėda 91197 NIC Centras 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt