Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Mitai apie plienines stogo dangas
2012-05-07 Šaltinis: Stogodangos.lt

Mitai apie plienines stogo dangas. Iš tikrųjų labai netikėta, jog dauguma žmonių beveik nieko nežino apie plieninę stogo dangą, todėl norėtume su Jumis pasidalinti savo jau sukauptomis žiniomis, daugelį metų dirbant su šiuo produktu. Tikimės, jog perskaitę šiuos patarimus, Jus geriau suprasite ir įvertinsite plieninės stogo dangos technologiją.


Mitai apie plienines stogo dangas title=

Mitas 1: Žaibo smūgio tikimybė esant plieninei stogo dangai yra didesnė.

Realybė: plieninės stogo dangos buvimas nepadidina tikimybės, jog į Jūsų namus gali trenkti žaibas. Tiesą sakant, jeigu taip ir atsitiktų, plieninė stogo dangą padės išsklaidyti įtampą ir kadangi medžiaga nėra degi, Jūsų stogas tikrai neužsidegs.

Mitas 2: Lyjant, plieninė stogo danga kelia daug triukšmo.

Realybė: Jūs tikriausiai galvojate apie tas senas pigias plienines stogo dangas virš tvarto, kurios lyjant skambėdavo kaip kulkosvaidis.. Šiuolaikinė plieninė stogo danga paprastai yra diegiama per fanerą, kietą apkalą, arba jau esamą stogą. Lyjant triukšmo tikrai nebus daugiau negu esant įprastai stogo dangai. Ir atvirkščiai, dažnai plieninės dangos stogas bus tylesnis už ne plieninį, apsaugos nuo triukšmo ir blogo oro.

Mitas 3: Plieninė stogo danga yra labai brangi.

Realybė: Jums gali pasirodyti kitaip, tačiau tai tikrai nėra tiesa! Tai gali Jus nustebinti, tačiau plieninė stogo danga Jums kainuos pigiau negu asfaltinė stogo danga, jeigu pakankamai ilgai gyvensite savo namuose. Tokia stogo danga ne tik pakels stogo vertę, bet padės sumažinti ir būsto vėsinimo kainas. Plieninė stogo danga gali sumažinti iki 50 proc. energijos sąnaudų vasaros mėnesiais. Galų gale, plieninė stogo danga gali būti paskutinė Jūsų namuose kada nors diegta danga, su sąlyga, jog stogas bus įrengimas kokybiškai ir darbus atliks kvalifikuotas specialistas.

Mitas 4: Plieninė stogo danga yra neatspari rūdims.

Realybė: Šiuolaikinė plieninė stogo danga yra tinkama naudoti dešimtmečius. Plieninė stogo danga yra padengta cinku arba aliuminiu. Šios medžiagos yra pritvirtintos prie plieno ir nudažytos aukštos kokybės dažais, specialiai apsaugančiai stogo dangą nuo blogiausių oro sąlygų, suteikia pasirinktam produktui norimą spalvą bei išvaizdą.

Mitas 5: Plieninė stogo danga yra neatspari įlenkimams.

Realybė: Šiuolaikinė plieninė stogo danga yra sukurta taip, kad metų metus atlaikytų atšiaurias oro sąlygas, tokias kaip pavyzdžiui kruša, stiprus vėjas ir sniegas. Plieninė stogo danga tikrai nebus paveikta nei krušos nei itin stipraus vėjo. Dauguma šiuolaikinių plieninių stogo dangų sistemų yra pritaikytos prie vėjo sulig 120mph. Plieninės stogo dangos išlieka nepažeistos net uraganų. Nėra neįprasta matyti nepažeistą tokios dangos stogą, tuo tarpu kai kitos stogo dangos dažnai būna lieka be kai kurių savo dalių praūžus uraganui.

Papildomas mitas: Neįmanoma yra vaikščioti per plieninę stogo dangą jos nepažeidžiant.

Realybė: Nepaisant to, kad plieninėmis stogo dangomis drąsiai galima vaikščioti, Jūs privalote imtis visų įmanomų atsargumo priemonių prieš tai darydami. Tokiu atveju, rekomenduotume autis geros firmos bėgimo batelius, kurie Jums būnant ant stogo padėtų išsaugoti saugią pusiausvyrą. Venkite vaikščioti stogu tuomet, kai lyja, lengvai galite paslysti ir nugriūti. Laikykitės nuo stogo atokiau, kai jo paviršius yra šlapias. Kreipkitės pas specialistus patarimų, susijusių su tuo, kaip saugiausia yra vaikščioti jų įrengtais stogais.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt