Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Masyvios detalės, subtilūs sprendimai namo interjere
2011-10-08 Šaltinis: namudizainas.lt

Namo interjere, suprojektuotame Gaile Guevara, dominuoja masyvios interjero dizaino detalės. Atkreipkite dėmesį į valgomojo erdvėje esančių baldų dizainą. Stalo kojos, stovėdamos pasvirusiu kampu, įveda judesio pojūtį į interjerą, kuris pratęsia savo egzistenciją, sustiprėdamas Sabina Hill meno dirbinio iš medžio formose, atsimuša į baltas sienas ir išsisklaido pastato erdvėse.


Masyvios detalės, subtilūs sprendimai namo interjere title=
Nuotr. Plastolux

Dar vienas akivaizdus feng shui kūrinys. Ar dvasinės architektūros kūrinys. Tai nėra tik estetika, tai ir giliau glūdinti kūrinio koncepcija. Pradėjus nagrinėti, atsiveria subjektyvi realybė. Kaip knyga: “-skaitykite mane“. Interjero motyvas tampa kaip raktu, kaip įėjimo vartais. Interjeras atgyja, įgauna vidinę jėgą, energiją. Energijos nesimato. Tai kaip ir „tvyro“ laike, erdvėje. Formos įgauna kitą prasmę.

 

Kaštono medžio stalas sukurtas kartu su Christian Woo. Kaštono medžio kėdžių sėdimos vietos yra aptrauktos juoda oda. Medinės kėdžių kojos ir ranktūriai yra medžiaginiame balanse su masyviu stalviršiu ir stalo kojomis. Stalo vyriškas tvirtumas kontraste ir derinyje su moterišku kėdžių formų grakštumu. Ar gali būti gražesnis derinys?

 

Tom Dixon šviestuvai, kaip ir surenka energiją ir savo forma perduoda ją apvaliam medžio raižiniui, kabančiam ant sienos, šalia masyvių formų židinio. Spalvinė gama – nuo baltų sienų, šviesaus medžio grindų, šviesių ir tamsių detalių medžio raižiniuose iki tamsaus medžio balduose, kolonose, bei sijose ir juodos spalvos šviestuvų gaubtuose.

 

minkšta dalis, masyvus stalas, kėdės svetainės interjere

 

masyvios sijos, svetainės lubų dizainas

 

Masyvioms sijoms lubų dizaine puiki atsvara yra horizontalūs blokai židinio apdailoje, prie kurių savo spalva ir vizualine mase prisideda kiliminė danga. Tai padeda išlaikyti vizualinį balansą tarp interjero formų ir išlaikyti jas tame pačiame mastelyje. Lengva, minkšta dalis taip pat puikiai egzistuoja šių galingų formų draugijoje. Norėtųsi prisiminti, jau „Namų dizaine“ anksčiau minėtą lubų dizainą bute, Paryžiuje. Palyginkite. Didelės masės, bet skirtingas vizualinis svoris.

 

Namo interjeras, medžio pokščių apdailos siena

 

nuotraukos ant sienos laiptinės interjere

 

knygų spinta, laiptai kambario interjere

 

svetainės, valgomojo, virtuvės bendra erdvė namo interjere

 

budos skulptūra namo eksterjere

 

Stovinčio Budos skulptūra. Galbūt interjere ir eksterjere glūdi budizmo potekstė, ne fengšui. Bet jei pažvelgtume giliau į minties evoliucijos praeitį, tai kažkur tai atrastume ankstesnį šaltinį, iš kurio išsruveno  fengšui ir budizmo metodikos. Upeliukai tekėjo skirtingomis vietovėmis, tapdami upėmis ir išplaudami skirtingus krantus, ir žmonės pavadino juos skirtingais vardais.

 

Lauko laiptai, namo eksterjeras

 

Namo eksterjeras su kriokliu, krintančiu vandeniu į tvenkinį; su dar viena, lyg ir sėdinčio ant vandens Budos skulptūrėle, asocijuojasi su anksčiau  “Namų dizaino“ dienoraštyje minėtu namu prie Austino ežero, Teksase. Skirtingi vidaus interjerai, baseinų sprendimai, bet jaučiasi kažkas tai bendro. Kaip skirtingos melodijos, kažkuo tai primenančios viena kitą, ar tos pačios melodijos motyvai, pagroti skirtingais instrumentais. Gražios paralelės, interjerų ir eksterjerų deriniai.

 

Krioklys, baseinas priešais namą

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt