Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Linijos estetika balto buto interjere
2012-03-04 Šaltinis: Namudizainas.lt

Elegantiškas buto interjeras. Gana aukštos lubos, didelis langas, medinės grindys yra praėjusio amžiaus pradžios statybos palikimas. Butas yra 1905 m. statytame name. Buto plotas 39 m2. Pagrindinis kambarys atlieka svetainės, valgomojo ir miegamojo kambarių funkcijas. Atviros nišos, buvusių durų vietose, jungia pagrindinį buto kambarį su virtuve ir koridoriumi, iš kurio galima patekti į vonios ir wc patalpą.


Linijos estetika balto buto interjere title=
Nuotr. Digsdigs.com

Buto sienos, lubos, grindys dažytos balta spalva. Dėka šviesių lubų, sienų, grindų ir natūralios šviesos, krintančios pro langą, butas šviesus ir erdvus. Į akis krinta rūpestingas šviestuvų, baldų parinkimas.

 

Praeitame straipsnelyje buvo rašyta apie „paoranžintą“ nespalvotą interjerą bute. Kuo panašūs ir kuo skiriasi šių butų interjerai?

 

Panašūs, kad gana lengvai galima abiejų butų interjerus suskaidyti į sudedamąsias dalis ir susigaudyti kame interjero grožybių paslaptys, kame yra tie kertiniai akmenukai, įkvepiantys ir palaikantys interjeruose estetikos dvasią. Abiejų butų interjerai gana minimalūs: ankstesnysis – spalvomis, šis – spalvomis ir netgi baldais, detalėmis.

 

Šiame straipsnelyje aprašomo buto interjero nepavadintume nespalvotu. Interjeras – tiesiog baltas. Pažiūrėkite į žemiau esančią nuotrauką. Pastebėkite linijas, – vertikalias sienų, horizontalias lubų, grindų ir plastiškas linijų kreives balduose, šviestuvuose, vazose.

 

Linijos, linijų plastika baltoje stačiakampėje erdvėje tampa pagrindiniais „žaidėjais“, kertiniais interjero akmenukais. Valgomojo kėdžių linijos lieka tik ažūriniais baltais, plastiškais karkasėliais kambario erdvėje. Sofų, vienos ir kitos, linijos įsisupa į „besikalbančias“ tarpusavyje lenktas plokštumas. Plastiškos sofų plokštumos jau turi ir minkštus medžiaginius paviršius, spalvas ir raštus. Stiklinės vazos kiek atvėsina karštoką sofų pokalbį, prie kurio karščio buvo prisidėję, kiek nuošaliau laikęsi šviestuvai.

 

Taigi, buto interjeras, kalbinantis mus savo linijomis, faktūromis, ir tik po to šiek tiek spalvomis. Gana sudėtinga sukurti interjerą, panaudojant linijas, kaip pagrindinę interjero dizaino idėją, interjero estetikos varomąją jėgą. Ir jas apvilkti ne tik spalvotais, bet ir tarpusavyje subtiliai derančiais medžiagų paviršiais.

 

Tačiau mes turime interjerą laimėtoją – geriausio linijų ir paviršių žaismo buto interjere kategorijose.

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere2

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere3

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere4

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere1

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere6

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere6

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere9

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere7

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere10

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere12

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere16

 

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere15

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt