Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Lietuvių namų puošmena ir jaukumas - Sergio Leoni krosnys
2016-09-19 Šaltinis: UAB "Decopolis", www.decopolis.lt

Dėl savo išskirtinių šilumos savybių, krosnys Lietuvoje populiarios jau daugelį metų. Jos skleidžia malonią, ilgai išliekančią ir gydančią šilumą. Tai ir namų puošmena, ir jaukumo simbolis. Lietuvoje vyrauja vokiečių-austrų kilmės stačiamalkės krosnys, bet paskutiniame šimtmetyje, kartu su naujom interjero tendencijomis išpopuliarėjo ir italų meistrų krosnys.


Lietuvių namų puošmena ir jaukumas - Sergio Leoni krosnys title=

Daugiau kaip 50 metų Sergio Leoni dirbtuvės gamina meno kūrinius iš molio - koklines krosnis ir krosneles. Čia kiekviena detalė gaminama rankomis, naudojant natūralius gamtos elementus - molį, vandenį ir ugnį. Kaip sako pats Sergio Leoni – visa kita, tik meistriškumas ir kantrybė, o ko daugiau reikia, kad galėtume eksperimentuoti....


Šiuolaikinės technologijos ir nepriekaištinga klasikinė išvaizda - tai Sergio Leoni išskirtinis bruožas. Viskas apgalvota iki smulkmenų – nuo apdailos ir dekoro elementų iki kamino užbaigimo detalių.

 

 

Klientui pageidaujant galima individualiai rinktis ir derinti tarpusavyje spalvas ir matinę arba poliruotą paviršiaus dangą. Spalvų pasirinkimas tam tikriems modeliams yra gana platus – balta, gelsva, šampaninė, medaus spalvos, žalia, bordo, mėlyna ir juoda spalvos – pačios populiariausios. O taip pat galima užsakyti rankomis pieštus dekoro elementus, bei rinktis metalinių detalių spalvas, tai žalvaris, nerūdijantis plienas ar juodas metalas.

Degimo proceso technologiniai sprendimai leidžia pasiekti net 70-90% efektyvumą. Visa tai įpareigoja krosnių montavimo darbus atlikti profesionaliai ir kruopščiai, todėl gamintojas savo atstovus renkasi labai atsakingai.

 Šiandien Sergio Leoni gaminamų krosnių modelių pasirinkimas gana platus - tai 11 modelių malkomis kurenamų krosnelių, 5 modeliai akumuliacinių krosnių ir 5 modeliai granulėmis kurenamų krosnelių, kuriose įdiegta technologija leidžia valdyti degimą net mobilaus telefono pagalba.

 Kad krosnis teiktų ne tik šilumą, keletoje modelių sumontuotos maisto gaminimo orkaitės. Šeimininkės galės pradžiuginti šeimą ar draugus ir nuostabiais kepiniais, kas krosnį daro dar funcionališkesne.


 


Sergio Leoni produkcija skleidžia ne tik jaukią, nuostabią šilumą, bet ir sukelia nepakartojamas emocijas besigrožint išpuoselėtomis formomis ir spalvomis.

Išsamiau susipažinti su Sergio Leoni gaminiais ir gauti kvalifikuotą pagalbą renkantis ar montuojant krosnis, galite ilgamečio ir oficialaus atstovo Lietuvoje UAB „Decopolis“ salonuose Vilniuje, Verkių 44 (Medžio centre) ir Klaipėdoje, Dubysos g. 23, arba apsilankę internetinėje svetainėje www.decopolis.lt. 

 

 

 

  

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt