Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Lengviausios idėjos, kaip atnaujinti namus iš esmės
2018-02-26 Šaltinis: TV3.lt

Vis labiau artėjant pavasariui, pokyčių norisi ir namuose. Kol vieni svarsto apie grandiozinį viso namo ar buto remontą, kitiems užtenka pokyčių interjere.


Lengviausios idėjos, kaip atnaujinti namus iš esmės title=

Viena iš jų – Lina. Moteris savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino idėjomis, kurios įkvėpė ją pačią atnaujinti namus. Todėl ji nusprendė tuo pasidalinti ir su kitais. Nors internete galima rasti daugybę pavyzdžių, ne visi jų lengvai pritaikomi. Dalinamės atrinktais Linos patarimais, kuriuos ji surado bei iš kurių rinksis, ką gali padaryti savo namuose.

 

Siūlome peržiūrėti šias idėjas, kaip atrodė namai ir ką juose pakeitus, ne tik vaizdas tapo geresnis, bet ir kur kas lengviau viską rasti - įsivyravo tvarka.

 Įrengdami savo namus ilgai renkamės ir svarstome, kaip svajones paversti realybe. Vieni tai palieka dizaineriams, kiti patys suka galvas, kaip viską padaryti ir nuolat paskutines detales dailina.

 Visgi, ne visoms svajonėms lemta išsipildyti, tam pritartų net ir dizaineriai. Tačiau jiems tenka išpildyti net įmantriausius pageidavimus.

 Šiuo metu madinga kuriant interjerą naudoti kuo daugiau natūralių medžiagų. Šiuolaikinius būstus ypač mėgstama dekoruoti rankų darbo detalėmis.

 Jei per ilgą laiką prisirinkote nemažai vyno butelių kamščių, galite jais papuošti interjerą. Pritaikymo būdų yra begalė, tereikia pasitelkti vaizduotę. Atminkite – kamščiai turi būti vienodo dydžio, kad tarp jų nebūtų plyšių. Ant tokios dekoratyvinės kamštinės sienos galima prismeigti raštelį namiškiams, pirkinių sąrašą, valgiaraštį arba priminimą apie svarbų susitikimą, renginį.

 Nieko nekainuojantys bandymai atnaujinti namus, kuriems laikas pokyčių - patiks ne tik jums, bet ir jūsų draugams. Sutaupykite ir sukurkite namuose jaukumą be jokio vargo. Tereiks tik šiek tiek laiko ir noro.

 

 

TV3.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt