Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news

 

Lauko SPA baseinas ar kubilas?
2020-08-10
Lauko SPA baseinas ar kubilas?

Vandens terapijos nauda sveikatai žinoma jau tūkstančius metų. Norintieji mėgautis vandens pramogomis ir stiprinti sveikatą savo kieme neretai svarsto: ką pasirinkti – lauko SPA baseiną ar kubilą? 

Į žurnalo „Supernamai“ klausimus atsako UAB „Okva“ direktorius Gintaras Kalvaitis

Ką patartumėte norintiems įsirengti SPA baseiną? Kokį geriausia rinktis? 

Norintys įsigyti SPA baseiną pirmiausia turėtų nuspręsti, kur pageidauja jį statyti. Jei numatoma baseiną statyti lauke, reikėtų rinktis saulėtą ir mažiausiai vėjo pasiekiamą vietą, nes šaltuoju metų laikotarpiu bus nemalonu išlipti iš baseino pučiant labai žvarbiam vėjui. Taip pat reikėtų apsispręsti, ar baseiną norima įleisti į žemę ar terasą, bei apgalvoti elektros pajungimą.

 

Jei baseinas bus įleidžiamas į žemę ar terasą, reikėtų išspręsti klausimą dėl galimų „avarijų“: jei tokia nutiktų, ištekėjęs vanduo gali apsemti baseino viduje esančią įrangą. Norint apsisaugoti, vertėtų pagalvoti apie trapo įrengimą. Tais atvejais, kai baseinas statomas ant terasos ir neįleidžiamas, tereikia pasirūpinti tik elektros prijungimu.

 

Dauguma SPA baseinų yra su paprastu kištuku į elektros tinklą. Jei masažinis baseinas statomas vidaus patalpose, kyla tie patys klausimai – vietos parinkimas, norima įleisti ar statyti išorėje, nuotekų šalinimas ir elektros instaliacijos įrengimas. Sprendžiant nuotekų klausimą galima prie kiekvieno baseino prijungti paprastą sodo žarną ir nuotekas išleisti į lauką ar šalia esančią patalpą, kurioje yra įrengtas trapas. 

SPA baseinų įranga. Kokia patikimesnė, ilgaamžiškesnė? 


Mano nuomone, patikimiausia SPA baseinų įranga įeina į Europos ir JAV gamintojų pasaulio geriausiųjų penketuką.

Kiek laiko užtrunka SPA baseino įrengimas?

SPA baseinas įrengiamas labai greitai, jei nereikia įleidinėti. Jei reikalingas įleidimas, juo pasirūpina pats klientas.

Ar įmanoma suprojektuoti jau pastatyto namo kieme? Ar geriau suprojektuoti dar prieš statybas?

Visada, jei tik yra tokia galimybė, geriausia projektuoti iš anksto, tačiau tokių atvejų būna mažai, nes baseinas yra prabangos prekė ir dažniausiai statant ir įrenginėjant būstą jai nelieka lėšų, tuomet baseino projektavimo ir įrengimo klausimas sprendžiamas vėliau. 

Kaip prižiūrėti SPA baseiną? Kokias priemones geriausia naudoti? 

Masažinio baseino priežiūra labai paprasta. Svarbiausia chemines priemones naudoti remiantis gamintojų instrukcijomis. Chemiją galima rinktis tiek pagamintą chloro, tiek deguonies pagrindu. Pastarosios priemonės tinka, kai šeimoje yra chlorui alergiškų asmenų. 

Kokią uždangą geriausia rinktis?


SPA baseino ar įprasto baseino uždangą renkasi klientas. Vieniems klientams norisi didelės uždangos, po kurią galima vaikščioti, kitiems klientams patinka ypač žemo tipo uždangos, neužstojančios kieme ar už kiemo ribų esančio vaizdo.

 Baseinas ar kubilas? Argumentai už ir prieš.

Mūsų klientai taip pat labai dažnai užduoda klausimą – kas geriau: baseinas ar kubilas? Noriu paaiškinti, kad SPA baseinas visomis prasmėmis yra pranašesnis už kubilą. Kodėl? Jame vanduo visada švarus lyg krištolas, puiki filtracija, nustatoma tiksli vandens temperatūra, patogios sėdimosios ir gulimosios vietos, jis atrodo šiuolaikiškai, nereikia kūrenti malkų, valdomas iš bet kurios pasaulio vietos, ir dar galėčiau išvardyti begales kitų pranašumų. 

Kiekvienas SPA baseinas turi storą ir šiltą dangtį. Vanduo baseine ir jo šiluma laikosi kaip termose, tad vandens šildymo išlaidos nėra didelės. Dar svarbu prieš renkantis masažinį baseiną pagalvoti, kokio dydžio baseino norėtųsi: trijų vietų, o gal penkių, šešių ar netgi septynių. Kuo baseinas didesnis, tuo daugiau komforto, funkcionalumo ir galimybių. Turime tokios patirties – daugelis mūsų klientų porą metų panaudoję kubilą, parduoda jį ir įsigyja patikimą, gerą SPA baseiną. 

 

Irena Dirgelienė, žurnalas "SUPERNAMAI"

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt