Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kurį unitazą pasirinkti: pastatomą ar pakabinamą?
2019-05-22 Šaltinis: UAB TECE Baltikum

Architektai ir interjero dizaineriai paprastai rekomenduoja vonios kambariui skirti mažiausiai 4 kv.m, kad jame tilptų visi būtiniausi prietaisai ir būtų galima patogiai jaustis. Statantiems namą bepigu planuoti. O ką daryti tiems, kurie renovuoja senos statybos butą? Kaip jaukiai įsikurti ir viską sutalpinti? Tenka taupyti kiekvieną centimetrą. 


Kurį unitazą pasirinkti: pastatomą ar pakabinamą? title=

Yra atliktas tyrimas, palyginta, koks unitazas užima mažiau vietos – pakabinamas ar pastatomas. Gal kam pasirodys paradoksalu, bet erdvę vonios kambaryje didina pakabinamas. Ir ne tik dėl to, kad vizualiai atrodo elegantiškiau. Jam realiai reikia mažiau ploto.

Montuojant pakabinamą unitazą vonios kambaryje, ant sienos atsiranda dar viena detalė – vandens nuleidimo mygtukas. Pirminė jo funkcija – įjungti vandens nuleidimo mechanizmą – užleidžia vietą kitoms, ne mažiau svarbioms mygtuko paskirtims.

Estetika.

Interjere, kuriame apgalvota kiekviena detalė, vandens nuleidimo mygtukuo išvaizda groja pirmu smuiku! Svarbu viskas – medžiagiškumas, iš ko jis pagamintas – stiklo, plastiko, plieno, forma, dydis, spalva. Šiuo metu, kai visi kraustosi iš proto dėl juodos, madingiausi juodi mygtukai. Tačiau jų yra visokiausių. Vokiečių santechnikos įrangos gamintojos, kompanijos TECE asortimente mygtuku yra arti 300. Drąsiausi renkasi spalvotus – žalius, bordo, oranžinius. Ir patį mygtuką galima susikomplektuoti pagal savo skonį – derinti skirtingus mygtukus prie skirtingų plokštelių, į kurias jie yra įstatomi.

Funkcija.


Mygtukas yra ta vienintelė vieta, pro kurią galima pasiekti pakabinamo unitazo vandens nuleidimo bakelį. Taip nebūna, kad sumontavus, daugiau niekada gyvenime nebeprireiks ten prikišti rankų. Sienos juk neardysi! Teisingai sumontuotas mygtukas lengvai nusiima, pasiekti bakelį ir jo dalis yra patogu.


Už mygtuko gali būti numatyta vieta higieninei tabletei, kuri suteikia spalvą ir kvapą nuleidžiamam vandeniui.
Yra mygtukų, kuriuose sumontuoti angliniai kvapo filtrai.

 

Šviesa.

TECElux Mini mygtukas, be kita ko, tarnauja ir kaip mažas šviestuvėlis sienoje. Užėjus į vonios kambarį įsižiebia jo kontūrai. Naktį nereikia degti šviesos, jos visiškai pakanka iš šviečiančio mygtuko. Kas būna, kai tamsoje iš miegų pakilę užeiname į tualetą ir užsidegame šviesą, ko gero pasakoti nereikia.


Išmaniosios technologijos.

Kaip bet kuris rimtas prietaisas namuose, taip ir WC vandens nuleidimo mygtukas gali turėti pultelį, kurio pagalba yra programuojamos jo funkcijos: jautrumas, kokiu atstumu priartėjus jis suveiks, nė neprilietus, šviesos kontūro ryškumas, švietimo laikas, išėjus iš vonios kambario, vandens nuleidimo intensyvumas. Visas šias savybes kiekvienas gali susiprogramuoti individualiai, pagal savo poreikius. O jei reikia, persiprogramuoti kitaip. Tokie yra TECElux Mini mygtukai, kurie kai neveikia, ant sienos atrodo kaip paprasta balta arba juoda stiklo plokštelė.

Higiena.

Visuomeninės paskirties ir medicinos įstaigose higiena ypač aktuali. Mygtukas, kurį liečia daug žmonių, gali virsti nepageidaujamų bakterijų ir virusų pasidalinimo vieta. TECE sensorinių mygtukų net nereikia ptiliesti, jie suveikia tik priartėjus ranka. Ligoninėms, kur reikalinga sterili aplinka, gaminami mygtukai su antibakterine danga.

TECEsquare mygtukai yra padengti specialia medžiaga, kurios dėka ant jų nelieka pirštų žymių.

Regis paprastas, elementarus daikčiukas – vandens nuleidimo mygtukas, inžinierių išmonės dėka tapo daugiafunkciu prietaisu. Vilniuje, TECE Akademijoje, Verkių 34B, galima bet kada darbo metu užeiti ir pasikonsultuoti su profesionalais, kaip išsirinkti bei susimontuoti ir pakabinamą unitazą, ir mygtuką.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt