Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kuomet šalta, laikas puošti ir šildyti namus
2019-11-12 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-DURYS draugai,
Dėkojame už jūsų dėmesį bei tai, jog skaitote mūsų įrašus. Nors ir nėra ruduo toks šaltas, koks jis buvo prieš tai (tik neaišku, kodėl?), tačiau šiuo metų laiku norisi šilumos, jaukumo, ramybės. Skatiname atsižvelgti į tai, kas suteiks namams šilumos. Tad kur beldžiasi šaltis labiausiai?


Kuomet šalta, laikas puošti ir šildyti namus title=

LANGUS

Nauji ir sandarūs langai sutaupo ne tik laiko, bet ir pinigų: kuo mažiau šalčio langai praleidžia, tuo mažesnių šildymo resursų pakanka, kad galėtumėte mėgautis jaukia šiluma.

Tie, kurie nesiryžta senų langų pakeisti naujais, šildosi kamšydami langus vata ar šlapiais laikraščiais, naudoja specialias lipnias juosteles, tačiau daug laiko reikalaujantis sandarinimas šiomis priemonėmis nėra geriausias būdas neįsileisti šalčio į namus: nei vata nei kitos priemonės nesulaiko šalčio patekimo į patalpas, o tik šiek tiek sumažina pralaidumą.

DURYS

 Jeigu norite jaustis ne tik šiltai, bet ir saugiai, statybų ekspertai siūlo keisti senas duris naujomis ir neleisti šalčiui gadinti šventinių nuotaikų. Tačiau į ką atkreipti dėmesį, įrenginėjant duris?

Kviečiame apie tai pasiskaityti mūsų prieš tai publikuotame įraše: “ Durų įsirenginėjimo procesas: į ką atkreipti dėmesį? ”

KILIMAS / ŠILDOMOS GRINDYS

 Artėjant šventėms, galite nupirkti gražias kojines dovanų, tačiau to negana. Pagrindinis ir labiausiai paplitęs šilumos sergėtojas namuose – kilimas, kadangi jis sulaiko šilumą ir nepraleidžia nuo grindų sklindančio šalčio, todėl ir patalpos su kokybiškais natūralių pluoštų kilimais yra šiltesnės nei be jų.

 

Tiems, kurie neturi laiko kilimų priežiūrai, rekomenduojama apšiltinti patalpų grindis, vieną ar kelias sienas, pritraukiančias daugiausiai šalčio.

UGNIS / ŽIDINYS

 Galiausiai, ne tik sušildo, bet ir be galo ramina sėdėjimas ir žiūrėjimas į ugnį. Žinoma, židinį turėti nuosavuose namuose yra daug paprasčiau ir lengviau, nei bute, todėl pigesnis ir paplitęs tarp daugiabučių gyventojų šildymosi ugnimi būdas – atvira dujinių viryklių liepsna: dujos kainuoja labai nedaug, o mažą patalpą prišildyti galima per gerą valandą: tik nepamirškite prižiūrėti liepsnos!

Linkime Jums šilto rudens ir jaukios žiemos!
Visuomet pasiruošę padėti,
E-durys

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt