Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kondicionierius kaip interjero detalė
2019-05-06 Šaltinis: UAB GEDARTA

Kiekvienais metais yra pristatomos naujos interjero dizaino tendencijos ir ne paslaptis, jog tai kas buvo populiaru kadaise, po truputį grįžta į madą. 2019 metams sudarytų tendencijų sąrašas nėra trumpas. Nors į madą po truputį grįžta maksimalizmas, minimalizmas vis dar išlieka populiarus. Taip pat į madą grįžta apvalios formos, o spalvos juoda ir balta vis dar „ant bangos“. Verta paminėti, kad vis labiau kylant kalboms apie ekologijos svarbą, interjero dizaino elementų gamintojai nuosekliai bandys prie to prisidėti, siūlydami ekologišką, gamtai nepavojingą produkciją.


Kondicionierius kaip interjero detalė title=

Nereikėtų užmiršti detalių

Tobulėjant technologijoms, galima išvysti vis išradingesnių architektūrinių sprendimų, o pasiūla tampa vis didesnė. Dėliojant ir kuriant interjerą, kartais galime pamiršti visiškas smulkmenas, kurios sukurtam interjero dizainui gali ir netikti. Viena iš tokių smulkmenų oro kondicionierius. Galbūt apie jo poreikį nepagalvojote, bet tikrai pagalvosite kai saulė kaitins virš 30 laipsnių ir daugiau. Tik bėda ta, kad reikės sukti galvą kur tą kondicionierių įtaisyti, nes jis gali visiškai netikti interjerui.

„Samsung“ šedevras

„Samsung“ įmonė visuomet išsiskirdavo savo inovacijomis ir drąsiais sprendimais, todėl nieko nuostabaus, kad ir oro vėdinimo srityje yra pasiūla, o norintys padailinti savo interjerą, taip pat turi tam galimybę. „Samsung“ pristato aušinimo kasetę „360“ kuri išsiskiria savo elegantišku ir moderniu apskritu dizainu. Ši apvali kasetė gali būti naudinga ne tik dėl savo vėsinimo savybių, bet ir dėl to, jog tai gali būti puošni interjero detalė. Šios kasetės yra dviejų spalvų - juoda ir balta.

 Apvalios aušinimo kasetės išskirtinumai

Apvali kasetė arba paprastai tariant kondicionierius „Samsung 360“ išsiskiria tuo, jog neturi jokios mentelės, dėl ko į patalpą išpučiama 25% daugiau oro. Aušintuvas turi tris ventiliatorius, kurie orą paskirsto visiškai tolygiai, o patalpa vėdinama visiškai vienodai, nuliniu kampu. Ką tai reiškia? Paprasčiausiai vėsus oras keliaus palubėmis ir pasiskirstys tolygiai po visą patalpą, o patalpoje esantys žmonės nejus jokio tiesioginio oro pūtimo.

 

Dėl šios priežasties žmonės nejus jokio diskomforto. Įmonė „Samsung“ pabrėžia, kad kuriant tokius įrenginius, stengiamasi sukurti tobulą mikroklimatą, kad žmonės būdami patalpoje jaustųsi kuo geriau ir nejaustų jokių šalutinių poveikių. Šios aušinimo kasetės skirtos labiau didelėms, erdvioms patalpoms, kaip pavyzdžiui restoranai, mažesnės koncertų ar teatro salės. Žinoma jei gyvenate erdviame name, ir turite nemažą svetainę ar kitą patalpą, tai bus taip pat tinkamas variantas.

Ruošk roges vasarą, o ratus žiemą

Įmonės „Gedarta“ specialistai pataria, kad nereikėtų laukti didelių karščių ir tik tuomet galvoti apie kondicionieriaus svarbą. Svarbu iš anksto pasiruošti, nes atėjus šiltiems orams paklausa stipriai išauga, o populiariausi kondicionieriai tiesiog išgraibstomi. Todėl populiariausių įrenginių gali tekti luktelti, o ir kaina gali išaugti.

 

Esant poreikiui, „Gedarta“ specialistai visuomet pakonsultuos ir suteiks visapusišką pagalbą, o nusipirkus kondicionierių, kvalifikuoti specialistai be problemų sumontuos viską per vieną dieną.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt