Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kokybiškai įrengtos durys atneš komforto į Jūsų namus
2015-08-27 Šaltinis: DarykPats.lt

Išsirinkti duris nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Verta žinoti, kad durys yra neatsiejama kiekvieno interjero dalys. Gražios durys namuose – gero skonio požymis. Kokybiškai įrengtos, gražios durys atneš komforto į Jūsų namus.


Kokybiškai įrengtos durys atneš komforto į Jūsų namus title=
Nuotr. toppsite.com

Durys – tai specialus elementas namuose, kurių užduotis užtikrinti bendravimą bei apsaugą su išoriniu pasauliu. Durys gali būti perkamos iš medžiagos, kuri pagaminta iš masyvo: alksnio, pušies, beržo, ąžuolo, uosio ar kitų medienos rūšių. Kiekvienos durys yra padengiamos specialia dekoratyvine apsaugine danga, kuri leidžia išlaikyti natūralią spalvą.

Kaip išsirinkti duris ?

Durys yra vizitinė kortelė kiekvienų namų, todėl renkantis jas reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Pirmiausiai durys turi būti kokybiškos, atrodyti estetiškai ir be abejo derintis su namo fasadų ar interjeru. Durys gali būti laminuotos, faneruotos ar masyvo.

Laminuotos durys yra aukštos kokybės bei patvarios, joms galima parinkti įvairias spalvas bei tekstūras. Renkantis tokias durys geriau pasirinkti laminatilą, ši medžiaga yra daug kokybiškesnė nei laminatas. Laminatilas gaminamas su specialia įranga ir yra labiau patvarus bei vandens nepralaidus nei laminatas. Laminuotos durys yra labiau atsparios mechaniniam poveikiui bei mažiau pasiduoda deformacijai. Jos nesibraižo, neišsipučia ir yra puikus pasirinkimas ekonominės klasės būstui.

 Faneruotos durys gaminamos iš natūralių komponentų. Kokybę jie nenusileidžia durims iš masyvo, yra ilgaamžiai bei patvarus. Tokios durys nesisluoksniuoja ir jų struktūra gali būti įvairi. Kadangi faneruotos durys yra gaminamos iš tamprios ir kokybiškos medžiagos ant jų galima užnešti įvairius raštus ar piešinius. Tokias durys galima įstiklinti.

Masyvo durys yra ekologiškos. Jos gali būti naudojamos namuose, kur žmonės yra alergiški įvairioms dirbtinėms medžiagoms. Šios durys yra atsparios drėgmei bei patvarios aplinkos poveikiui. Tokios durys yra universalios, jas galima naudoti tiek viduje tiek pastato išorėje.

Spalvų bei dizaino parinkimas.

Geriausias variantas, kai visos namo durys yra pagamintos iš tos pačios medžiagos ir atitinka bendrą namo interjerą. Todėl renkantis vidaus duris verta atsižvelgti į patalpų dydį, sienų bei baldų spalvą. Durys neturi „susilieti“ su sienomis, todėl renkantis durų spalvą ji turi būti vienu tonu aukštesne ar žemesnė nei pagrindinė sienų spalva. Jei norite, kad namuose būtų šviesiau geriausiai rinktis įstiklintas duris. Tokios durys taip pat geras variantas mažoms patalpoms, nes vizualiai padidina erdvę.

Durų montavimas.

Duris geriausiai statyti paskutiniame remonto etape, kadangi patalpa turi pailsėti nuo drėgnų darbų, taip durys tarnaus Jums ilgiau. Jei duris pirksite nestandartines – jas geriausiai užsakyti likus – 1-1,5 sav. iki remonto pabaigos.

Furnitūra.

Furnitūra – neabejotinai pagrindinis dekoro elementas. Ji turi atitikti durų, kuriuos renkatės, stilių. Tam, kad teisingai išsirinkti furnitūrą reikia laikytis vienos pagrindinės taisyklės: visa furnitūra Jūsų namuose turi būti vieno tipo, t. y. vienos spalvos bei vieno stiliaus.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt