Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis

news

 

Kokliai židiniams ir krosnims
2011-07-11
Kokliai židiniams ir krosnims

Kachel keramika – tai neseniai susikūręs kolektyvas, kuris suvienijo ilgametę patirtį turinčius specialistus. Jų tikslas- pakelti koklių gamybos kultūrą į aukštesnį lygį, t.y. skatinti žmones ieškoti individualių sprendimų, kurie būtų artimi širdžiai. Jų kolektyvą sudaro keramikai ir dailininkai, 3D modeliuotojai bei vadybos specialistai. Sujungę techninęs koklių gamybos žinias su meniniais gebėjimais bei vadybos žiniomis jie gali pasiekti labai gerų rezultatų.

Ką galite pasakyti apie koklius, kas tai yra?

 

Kokliai tai ne tik židinio ar krosnies apdaila, bet ir šilumos šaltinis. Vokietijos koklių gamintojai teigia, kad šiluma, kuri spinduoliuojama nuo koklių nesausina oro, natūrali ir sukurianti palankų mikroklimatą mūsų organizmui.

 

Ar šiais laikais jie populiarūs?

 

Kokliai buvo vertinami visais laikais dėl savo šiluminių savybių, galimybės pasirinkti individualų ir ilgaamžišką šildymo sprendimą namams. Kokliai nėra populiarūs tarp kičinę kultūrą (smiltainis, dekoracinės plytelės ir t.t.) propaguojančių židinių statytojų ar namų šeimininkų. Koklius daugiausiai renkasi žmonės, kurie yra išbandę koklinio židinio ar krosnies teikiamus privalumus, arba žmonės, ieškantys išskirtinumo ne tik atspalvių žaisme bet ir koklių raštuose. Kachel keramika kontaktai su klientais rodo, kad vis daugėja žmonių, norinčių individualių sprendimų ir sutinkančių už tai mokėti.

 

Ar sunku pagaminti koklius, kiek tai užtrunka?

 

Koklių gamyba yra labai sudėtingas ir pakankamai ilgas procesas, nes kokliui pagaminti reikia atitinkamai paruošti molį, išraižyti raštą, išdegti, nuglazūruoti ir dar kartą išdegti. Koklių gamyba su projektavimo faze gali užtrukti iki 2 mėn. Kachel keramika savo klientams visuomet siūlo tik individualiai pagamintus koklius krosnims ir židiniams. Stengiamės kiekvienam klientui parodyti dėmesį ir nebrukti standartinių sprendimų. Atsižvelgiant į tai, kad visi Kachel keramika kokliai yra gaminami individualiai toks gamybos terminas yra priimtinas. Mes stengiamės nelaikyti gatavos produkcijos sandėlyje, nes tai mus apriboja siūlant klientui geriausią pasiūlymą.


Kokiomis technologijomis juos gaminate?


Koklių gamybai ir modeliavimui pasitelkėme kompiuterines programas, kurių pagalbą galime pasiūlyti neribotą fantazijos laisvę koklių formoms. Koklių gamyba vyksta naudojant gipsines formas, liejinius, aukštatemperatūres degimo krosnis.

 

Kokia koklių kaina? Nuo ko ji priklauso?

 

Standartinių glazūruotų koklių kaina Lietuvoje svyruoja nuo 23 Lt. iki 55 Lt. priklausomai nuo gamintojo, koklių tipo. Individualių koklių kainos įvertinti negalime, tai labai priklauso nuo krosnies sudėtingumo, pageidaujamų raštų ir t.t., tokių koklių kaina prasideda nuo 45 Lt. ir gali siekti 300 Lt. už vienetą, jei pasirinksite pavyzdžiui, koklio padengimą auksu ar kitomis brangiomis medžiagomis.

 

Papasakokite apie koklių restauraciją. Ar galima atkurti visus kolklius, nors jie ir būtų bet kokio amžiaus ir bet kokios būsenos?

 

Kachel keramika neseniai užbaigė Tytuvėnų koklinės krosnies restauraciją. Šios krosnies kokliai buvo atkurti iš keletos smulkių šukių, kurias pateikė užsakovai. Kachel keramika darbuotojai turi galimybę atkurti 3D  vaizdus krosnies buvimo vietoje. T.y. atsivežę specialų 3D rekonstrukcijos įrankį galime nufotografuoti šukes, jas kompiuteriniu būdu sumodeliuoti ir pagaminti identišką detalę.

 

Ar jūs patys mūrijate krosnis ir židinius?

 

Kachel keramika bendradarbiauja su židinių statytojais visoje šalyje ir nuolat ieško naujų galimybių užmegzti ryšius su naujais židinių meistrais. Todėl norime pakviesti ne tik mūsų produkcija susidomėjusius klientus, bet ir židinių meistrus kontaktuoti su mumis, pateikti savo pageidavimus gauti bandomuosius koklius ir patiems įvertinti kokybę. Daugiau apie koklius galite sužinoti apsilankę mūsų tinklapyje http://www.kachelkeramika.lt .

 

Stasys Kiškiūnas, Supernamai.lt

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Šią informaciją be raštiško kompanijos "Super namai" sutikimo naudoti kitose
žiniasklaidos priemonėse griežtai draudžiama. Gavus sutikimą, nurodyti šaltinį.

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt