Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kokie yra garažo vartų tipai?
2015-05-11 Šaltinis: UAB OMETA

Dažnas statantis namą būtinai įsirengia ir garažą. Garažo vartų išsiirinkimas – tai sprendimų, nuo kurio priklausys bendras jūsų nuosavo namo jaukumas, komfortas bei turto saugumas.


Kokie yra garažo vartų tipai? title=

Norint įvertinti visus niuansus ir padaryti teisingą sprendimą, pasirinkimui reikia skirti nemažai laiko. Jus nežinote kokie yra vartų tipai ir kurie jums tinkamiausi?

Pakeliami plokštuminiai garažo vartai


Tai vieni populiariausių ir patikimiausių garažo vartų. Savyje apjungia tradicinius garažo uždarymo sprendimus ir gerą kokybę už patrauklią kainą. Vartai atsidaro į garažo išorę, pakyla visa plokštuma ir tuomet susistumia po garažo stogu. Darinėjami rankomis arba automatiniu būdu.

Paprastas ir patogus aptarnavimas.Torsinių spyruoklių ir savaime susireguliuojančių ratukų sistema garantuoja patikimą funkcionavimą. Garažo vartų atidarymas ir uždarymas vyksta stabiliai, lengvai ir užtikrintai.

Pasižymi tvirtumu, suvirinimo keitimas srieginiais varžtais garantuoja daugiametę vartų eksploataciją. Visuose plokštuminiuose vartuose rėmai daromi iš uždarų plieninių cinkuotų profilių – tokiu būdu pašalinama korozijos židinių atsiradimo galimybė.

Gali būti šiltinti arba ne. Geresnę šilumos ir garso izoliaciją patalpoje galima išgauti apšiltinus vartus ir iš vidaus užtaisius PVC lentjuostėmis. Neapšiltinti vartai yra pigiausias sprendimas nešildomiems garažams.

Atveriami plokštuminiai garažo vartai


Tai tradiciniai garažo vartai. Dviejų staktų vartai, kurių varčios atsiveria į priešingas puses. Darinėjami rankomis arba automatiniu būdu.
Tradicinių ir laiko patikrintų sprendimų naudojimas garažo vartų gamyboje garantuoja nedidelę kainą ir didelį patikimumą.

Vienas iš privalumų, tai patogus įėjimas į garažą, be būtinybės pinai atverti visus garažo vartus. Dėka papildomų vartelių, dabar be bereikalingų pastangų, lengvai galima išsivaryti dviratį, pasidėti instrumentus.

Tvirti suvirinimo keitimas srieginiais varžtais garantuoja daugiametę vartų eksploataciją. Visuose plokštuminiuose vartuose rėmai daromi iš uždarų plieninių cinkuotų profilių – tokiu būdu pašalinama korozijos židinių atsiradimo galimybė.

Gali būti šiltinti arba nešiltini. Geresnę šilumos ir garso izoliaciją patalpoje galima išgauti apšiltinus vartus ir iš vidaus užtaisius PVC lentjuostėmis. Neapšiltinti vartai yra pigiausias sprendimas nešildomiems garažams.

Tokių garažo vartų trūkumas yra mažesnė laisva kiemo erdvė, nes reikia palikti vietos saugiam vartų atvėrimui, kad neapgadintume automobilio.

Pakeliami segmentiniai garažo vartai


Vartai yra labai funkcionalūs dėka vertikalaus vartų pakilimo, todėl galimas automobilio parkavimas labai trumpame įvažiavime. Tai ypač aktualu, jei įvažiavimas į garažą yra visiškai šalia gatvės su intensyviu judėjimu. Šie vartai darinėjami automatiniu būdu įsirengus vartų automatika rankomis arba priteikus gali būti darinėjami rankomis.

Vartai gaminami iš cinkuoto plieno panelių, pripūstų poliuretano putomis. Plieninės panelės, užpildytos poliuretano putomis, kurių storis net 40 mm, ir per visą vartų perimetrą sumontuoti vartų sandarintojai, garantuoja labai gerą šiluminę ir akustinę izoliaciją.

Apsaugoti nuo pirštų prispaudimo. Idealią vartotojo apsaugą garantuoja saugi panelė. Galima drąsiai braukti ranka netgi per panelių sujungimus, nebijant, kad gali būti suspausti pirštai. Spyruoklės, kurios kompensuoja vartų svorį, sumontuotos saugioje vietoje- aukštai virš pravažiavimo. Visi vartai su torsinėmis spyruoklėmis jau standartiškai aprūpinti apsauga nuo spyruoklių lūžio, vartus su įtempiamomis spyruoklėmis galima papildomai komplektuoti su apsauga nuo trosų trūkimo. Šie vartai šiuolaikiški, funkcionalūs, patvarūs bei šilti.

Pakeliami susukami garažo vartai


Kompaktiška vartų konstrukcija garantuoja vietos ekonomiją garaže ir įvažiavime. Vartai susukami sąramos aukštyje, todėl garaže lieka daug erdvės Garažo vartai be horizontalių bėgių, nereikalingas ir vertikalus vartų pakilimo plotas.

Garažo vartų automatika su distancinio valdymo pultu garantuoja komfortiškumą bet kokiomis oro sąlygomis. Jeigu prireiktų yra avarinis rankinis atidarymas.

Pagaminti iš aliumininių profilių užpildytų poliuretano putomis. Galima panaudoti profilius su įstiklinimu. Tokiu būdu garažą be langų galima papildai apšviesti, nenaudojant elektros energijos,

Galima įrengti sistemą apsaugančią nuo nekontroliuojamo užsidarymo.
Saugų vartų naudojimą garantuouja fotoelementų sistema, saugumo stabdžiai ir optinis saugumo buferis.

Tvirti ir ilgaamžiai.Ilgametę susukamų garažo vartų eksploataciją garantuoja naudojamas aukštos kokybės aliuminis, atsparus korozijai.
Tokie vartai yra šiuolaikiški, funkcionalūs, patvarūs ir svarbiausia nebrangūs.

Įmonės UAB „Ometa“ specialistai garažo vartus projektuoja, parduoda, montuoja ir prižiūri jau nuo 1995 metų. Todėl sukaupta patirtis leidžia tvirtinti, kad profesionaliomis paslaugomis pasinaudojusiems klientams, garažo vartai suprojektuojami ir sumontuojami už patrauklią kainą per minimaliai trumpą laiką.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt