Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kokia grindų danga tinkamiausia vonios kambaryje?
2018-10-30 Šaltinis: UAB SOLIDO GROUP, www.solido.lt

Vonios kambarys nuo kitų erdvių namuose labiausiai išsiskiria tuo, kad jame yra padidėjęs drėgmės lygis, o tai reiškia, kad ne visos grindų dangos yra tinkamos šios zonos įrengimui. Prieš įrengiant grindis, reikia gerai apsvarstyti visus galimus dangos variantus, įvertinti jų pliusus bei minusus, montavimo ypatybes ir tik tada pirkti medžiagas ir imtis darbų.


Kokia grindų danga tinkamiausia vonios kambaryje? title=

Grindų danga vonioje turi pasižymėti šiomis savybėmis:
• atsparumu vandeniui,
• sandariu montavimu
• lengvu valymu.

1. VINILINĖ DANGA (LVT). Šiandien, dėl padidėjusio susidomėjimo, smarkiai išaugo jų spalvų, tekstūrų ir klojimo būdų įvairovė, tad šią dangą imta naudoti individualių būstų interjeruose. Vinilo grindys pasižymi ypač dideliu atsparumu (drėgmei, trinčiai, smūgiams), taip pat jos yra antistatinės. Vinilinės grindys yra kur kas šiltesnės nei plytelės bei neslidžios. Puikiai tinka šildomoms grindims.

2. KERAMIKINĖS PLYTELĖS
. Keramikių plytelių klijavimas yra populiariausias grindų įrengimo būdas vonioje. Taip yra todėl, kad ši medžiaga, kaip ir vinilas, yra atspari vandeniui, išvaizdi ir palyginus nebrangi. Plytelėmis klota erdvė atrodo tvarkingai bei elegantiškai. Didžiausi trūkumai plytelių yra šalčio pojūtis ir slidumas.

3. NATŪRALUS AKMUO. Akmuo yra geras pasirinkimas vonios kambaryje, tačiau labai brangus. Natūralus akmuo yra sunkus, ilgaamžis, estetiškai patrauklus bei atsparus vandeniui. Žinoma, kaip ir keramikinės plytelės, akmuo yra šaltas ir slidus.

4. PARKETAS. Natūralus medis visuomet yra vertinamas dėl savo ekologiškumo ir šilumos pojūčio. Tačiau, kad ir kaip gerai apdirbtas būtų parketas, vonios kambario drėgmė ilgainiui jį sugadintų.

5. LINOLEUMAS. Grindų įrengimas linoleumu vonioje yra šiek tiek apsunkintas, nes nors ši danga ir yra atspari drėgmei, įrenginėjant grindis padidėjusios drėgmės zonoje, reikia imtis papildomų priemonių šiam atsparumui sustiprinti, o išsipylus didesniam vandens kiekiui ant tokių grindų, reikia suskubti jas nuvalyti, nes danga gali išsiplėsti ar susitraukti.

6. LAMINATAS. Nors daugelis gamintojų bandė sukurti vandeniui atsparų laminatą, tačiau niekam iki galo tas nepavyko. Laminate esantis medžio drožlių sluoksnis yra jautrus drėgmei, kuris gali išsipūsti, taip sugadinant visas grindis.

7. Netinkamiausia danga vonios kambariui - KILIMINĖ DANGA. Kaip žinoma, joje kaupiasi ir ilgai neišgaruoja vanduo. Dėl to kambaryje nuolatos bus drėgna ir gali pradėti plisti pelėsis.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt