Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kokį gartraukį pasirinkti?
2021-12-28 Šaltinis: Muresta.lt

Nuo maisto gaminimo namuose mėgėjų iki patyrusių virėjų – netvarkos kūrimas virtuvėje yra būdingas amatui. Tai yra ore, kad ir koks kruopštus ir tikslus kulinaras – riebalai, dūmai, dujos ir, žinoma, maisto purslai. Čia visada naudingas gartraukis kuris padeda išgelbėti namų tvarką.


Kokį gartraukį pasirinkti? title=

Kas yra gartraukis? Gartraukiai yra gyvybiškai svarbus kiekvienos virtuvės komponentas, pašalinantis kvapus, dūmus ir kenksmingas daleles iš oro, kuriuo kvėpuojate gamindami maistą.

 

Naudojant galingus ventiliatorius, oras aplink kaitlentę ištraukiamas per filtrus arba į kanalą, kad būtų pašalintas iš namų. Dūmai, karštis, drėgmė, mikroskopinės maisto dalelės ir kiti nešvarumai išfiltruojami arba visiškai pašalinami iš virtuvės, kad neužterštų oro ar maisto.

Ar jums reikia gartraukio? Trumpas atsakymas yra: taip, jums reikia gartraukio. Labiau diskutuotini klausimai yra tai, koks gartraukis tiks jūsų erdvėje ir kokio dydžio jis turėtų būti gaminant maistą, kuris vyksta jūsų virtuvėje?

 

Yra keletas pagrindinių, bet svarbių aspektų, į kuriuos turi atsižvelgti namų savininkai, planuodami į savo virtuvės atnaujinimą įtraukti gartraukį: puodo virš liepsnos, garų, kylančių į gartraukį, iliustracija. Virtuvės sauga – kai virtuvėje nutinka netikėtumai, pradedant vaikų gaminimo eksperimentais ir baigiant kažko rimtesne ir dūmais, koncentruoti dūmai ir dujos, tokios kaip anglies monoksidas, gali kauptis nepastebimai. Geriausia kuo greičiau filtruoti švarų orą ir visiškai pašalinti pavojingą orą, kad būtų užtikrintas jūsų namų ūkis.

Papildomas šviesos šaltinis – daugelyje gartraukių po gaubtu yra lemputės arba šviesos skydeliai, nukreipti į kaitlentę. Tai padidina valgio ruošimo ir valymo patogumą, nes gamindami apšvietimą pastatysite ten, kur jums reikia, virš darbo vietos. Pridėtinė turto vertė – gartraukiai yra tobulinimas ir investicija į jūsų namus.

 

Jie padidina saugumą ir priėjimą prie tamsių apšviestų degiklių kampų. Jie pašalina pavojingas medžiagas iš oro ir sumažina kepimo nešvarumų kaupimąsi. Kitaip tariant, gartraukiai yra paklausūs. Tinkamai virtuvėje sumontuotas gartraukis yra pasirinkimas, kurio daugelis namų pirkėjų ieško standartiškai. Kuo skiriasi gartraukiai?

 

Kadangi kiekviena virtuvė yra skirtinga, gartraukiai buvo sukurti taip, kad atitiktų įvairias erdves ir užduotis. Egzistuoja keli bendrieji standartai, siekiant užtikrinti, kad gartraukis dengtų ieškant tinkamiausio. Tai padeda susiaurinti darbui tinkamą gaubtą iš pirmo bandymo, o ne apsipirkti su gaminiu, kuris nėra tobulas.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt