Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kodėl verta rinktis aeroterminį šildymą?
2012-12-07 Šaltinis: Namo inžinerijos ir interjero centras „NIC“

Žmonės vis dažniau susimąsto apie tai, kiek kainuoja šildymas. Niekas nebenori eikvoti savo laiko ir pinigų veltui. Tradicinės šildymo sistemos paprastai yra dviejų tipų: tai arba pigus, bet daug darbo ir priežiūros reikalaujantis šildymas kietu kuru, arba pilnai automatizuotas, bet brangus šildymas skystu kuru, elektra ar dujomis. Salonuose VILPRA parduodama aeroterminė sistema yra puiki alternatyva, jei norima gyventi komfortiškai, bet už šildymą mokėti mažiau.


Kodėl verta rinktis aeroterminį šildymą? title=

Ši sistema žavi savo patogiu valdymu ir pilna automatizacija, o šildymo kainos yra perpus mažesnės lyginant su tradiciniais, pilnai automatizuotais šildymo būdais. Šilumos siurblys oras-vanduo naudoja lauko orą kaip šilumos šaltinį. Kitaip tariant, jis paima šilumą iš lauke esančio oro ir perduoda ją pastato patalpoms. Oras kaip šilumos šaltinis yra visur ir gali būti panaudojamas be leidimo ir be didelių išlaidų statyboms.

Taip pat ir energetiniu požiūriu jis neatsilieka nuo kitų šilumos siurblių rūšių. Tokio tipo siurblius sudaro dvi pagrindinės dalys: išorinis įrenginys ir vidinis blokas, kurie tarpusavyje sujungti variniais vamzdeliais.

Šiuo metu naujiena laikomi oras – vanduo hibridiniai šilumos siurbliai. Alféa Hybrid Duo Gas. Jais prekiaujanti UAB „Vilpra“ teigia, jog šis siurblys iš kitų išsiskiria tuom, kad jame sukomplektuotas dujinis kondensacinis katilas. Standartiniai oras – vanduo šilumos siurbliai esant žemai minusinei temperatūrai šildymo ar karšto vandens ruošimo metu į pagalbą sau pasitelkia elektrinį kaitinimo elementą.

Šiuo atveju naujoji hibridinė sistema vietoje elektros naudoja dujas, taip dar labiau sumažindama šildymo išlaidas. Šiam įrenginiui Lietuvoje kolkas nėra analogo.

Vidinė oras – vanduo sistemos dalis yra maždaug įprasto šaldytuvo dydžio, kurioje telpa ne tik hidraulinis aeroterminis modulis ir 24 kW dujinis kondensacinis katilas, bet ir 120 l karšto vandens šildytuvas. Tokiu būdu katilinė namuose nėra apkrauta krūva atskirų daug vietos užimančių įrenginių, o atvirkščiai reikalauja kur kas mažiau vietos ir tinka įvairiam interjerui, kadangi užtenka vieno įrenginio, kuris atrodo estetiškai.

Alféa Hybrid Duo Gas šilumos siurblys užtikrina trigubą arba didesnį šilumos kiekį nei suvartoja elektros energijos, ir reikalauja tik minimalios priežiūros. Hibridinės sistemos itin sparčiai populiarėja visame pasaulyje ir ypač Europoje.

 

Parsisųsti išsamų produkto aprašymą galima čia >>

Daugiau informacijos apie prekes Namo inžinerijos ir interjero centras NIC salonuose VILPRA.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt