Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kodėl šiltinimas poliuretano putomis – geriausias sprendimas Jūsų namams?
2021-05-03 Šaltinis: Toluta.lt

Šilumos praradimas, kartu su drėgmės pertekliumi – bene didžiausias jaukaus būsto priešas. Šilumos praradimo problema ypač aktuali senesnės statybos ir žemesnės energetinio efektyvumo klasės namams. Gera žinia ta, kad minėtą iššūkį galima išspręsti. Geriausias atsakas, kurį rekomenduoja ekspertai – šiltinimas poliuretano putomis. Kodėl šis sprendimas toks paklausus?


Kodėl šiltinimas poliuretano putomis – geriausias sprendimas Jūsų namams? title=

Putų poliuretanas (PPU) – saugi ir efektyvi medžiaga, tinkanti skirtingiems paviršiams bei patalpoms. Užpurškus ant pasirinkto paviršiaus, ši medžiaga suputoja ir sustingsta. Taip sudaromas vientisas medžiagos sluoksnis, pasižymintis puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis. Tai – kol kas efektyviausia ir inovatyviausia technologija, taikoma ne tik šilumos, bet ir garso, garų, hidroizoliacijai.

Kviečiame susipažinti su pagrindiniais putų poliuretano privalumais:

Galimybė izoliuoti pakartotinai – putų poliuretanas puikiai tinka ne tik tiems pastatams, kurie neturi terminės izoliacijos, bet ir apšiltintiems būstams, siekiant dar didesnio energetinio efektyvumo. PPU išsiskiria savo lengvumu ir puikiu sukibimu, todėl gali suteikti dar vieną papildomą sluoksnį senoms izoliacijos sistemoms (pvz. polistireninio putplasčio izoliacijai). Kokybiškas putų poliuretanas užpildys visus pralaidžius tarpus ir padės išvengti šilumos nuostolių.

Atsparumas drėgmei – ieškodami apšiltinimo sprendimo, daugelis renkasi tarp mineralinės vatos ir PPU. Tačiau PPU turi žymų pranašumą prieš vatą: visiškai nesugeria vandens ir yra gerokai atsparesnis drėgmei. Ši putų poliuretano savybė padeda išvengti drėgmės pojūčio patalpose, pelėsio ir kitų mikroorganizmų atsiradimui. Minėtos drėgmės problemos kelia grėsmę šilumos izoliacijos kokybei, patalpų būklei ir Jūsų sveikatai bei komfortui, todėl geriausia jų išvengti.

 Tinka įvairaus tipo paviršiams – dar vienas poliuretano putų privalumas – neįtikėtinas universalumas. Šią medžiagą galite naudoti praktiškai bet kokio paviršiaus izoliacijai. Nesvarbu, betonas, medis, metalas, lakštinis metalas, polisterenas – putų poliuretanas idealiai prilimpa ir sukimba su visomis šiomis medžiagomis. Ekspertų teigimu, dėl šių unikalių savybių, PPU yra efektyviausia mansardų ir palėpių šlaitų šilumos izoliacijos sistema. Jis sandariai ir kruopščiai įsiskverbia į visus kampus – net ir ten, kur tiesiog neįmanoma efektyviai pritaikyti polistireninio putplasčio ar apšiltinimo vatos.

 Taupo laiką – planuojant bet kokius būsto pokyčius, siekiama viską atlikti ne tik kokybiškai, bet ir kuo greičiau, operatyviau ir jau netrukus džiaugtis pastebimu gyvenimo kokybės pagerėjimu. Jeigu to pageidaujate ir Jūs, putų poliuretanas – idealus pasirinkimas! Pasirinkus PPU sistemą vietoje tradicinių šiltinimo medžiagų, pavyksta sutaupyti laiko. Pavyzdžiui, kvalifikuota darbuotojų komanda 1000 m2 stogą geba apšiltinti vos per kelias dienas.

Erdvę tausojantis pasirinkimas – Šio pažangaus šilumos izoliatoriaus struktūra lemia tai, kad PPU sluoksnis būna gerokai plonesnis ir kompaktiškesnis, lyginant su kitais apšiltinimo sprendimais ir medžiagomis, todėl putų poliuretanas idealiai tinka ne tik didelėms, bet ir mažoms erdvėms, siekiant išsaugoti kuo daugiau naudingo ploto.

Akivaizdu, kad tai – Jūsų laiką, patalpų erdvę ir darbų kokybę užtikrinantis pasirinkimas. Ir tai – dar tikrai ne visos gerosios PPU savybės!

Jeigu norite apie putų poliuretano galimybes ir tinkamumą Jūsų būsto ar kitų patalpų apšiltinimui sužinoti plačiau, Jums padės UAB „Toluta“ – tai profesionalų komanda, užsiimanti kokybišku ir profesionaliu patalpų apšildymu. Įmonės darbuotojai džiugina savo patirtimi, teoriniais ir praktiniais įgūdžiais, ilgamete šiltinimo darbų patirtimi, todėl galite būti užtikrinti: patikimai pasirūpinsime reikiamų konstrukcijų šiltinimu poliuretano putomis.

Jeigu siekiate kokybiško ir ilgaamžio pastato šiltinimo, susisiekite su mumis. Be vargo įgyvendinsime visus Jūsų lūkesčius! 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt