Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis

news
Naujienos

 

Kiek kainuoja butų nuoma didmiesčiuose?
2015-10-16 Šaltinis: Aruodas.lt

Įpusėjus rudeniui, būsto nuomos paklausa didmiesčiuose išlieka itin didelė. Siūlantieji nuomotis būstą Vilniuje nuomos kainų nemažina – vidutinės nuomojamų butų pasiūlos kainos sostinėje laikosi stabilios. O Kaune ir Klaipėdoje nuomojamų butų pasiūlos kainų kreivė nors ir pamažu, bet ima krypti žemyn, rodo lankomiausio nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt statistika.


Kiek kainuoja butų nuoma didmiesčiuose?
Nuotr. 15min.lt archyvo

Brangiausia būsto nuoma – Vilniuje, didžiausias metinis procentinis pokytis – Kaune

Rugsėjį skelbimuose siūlytos vidutinės butų nuomos kainos Vilniuje buvo tokios pat, kaip tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, o Kaune ir Klaipėdoje fiksuotas kainų didėjimas – atitinkamai 7 ir 1 proc.

Šiuo metu vidutinė butų nuomos kaina Vilniuje siekia apie 8 Eur/kv. m, Kaune ir Klaipėdoje – apie 5,7 Eur/kv. m. Sostinėje vidutinės butų nuomos pasiūlos kainos nekinta, yra stabilios, o Kaune ir Klaipėdoje pamažu ima mažėti, rodo portalo Aruodas.lt skelbimų statistika. Dar didesnis butų nuomos pasiūlos kainų pokytis matomas nuo metų pradžios. Rugsėjį, palyginti su sausio mėnesio statistika, nuomotojai tikėjosi už būsto nuomą sostinėje gauti apie 8 proc. didesnę sumą nei metų pradžioje, Kaune pokytis siekia apie 20 proc., Klaipėdoje – apie 12 proc.

Už kokią sumą galima išsinuomoti butą didmiesčiuose?


Neatsižvelgiant į konkretaus buto ypatumus, įrengimą, tikslią vietą mieste ar kitus parametrus, šiuo metu Vilniuje vidutinė skelbimuose siūloma vieno kambario buto nuomos kaina prasideda nuo 200 Eur/mėn., Kaune ir Klaipėdoje siekia apie 180 Eur/mėn. Už dviejų kambarių buto nuomą sostinėje savininkai šiuo metu tikisi gauti vidutiniškai 350 Eur/mėn. sumą. Kaune vidutinė dviejų kambarių butų pasiūlos kaina siekia apie 250-300 Eur/mėn., Klaipėdoje – apie 220 Eur/mėn.

Skirtingose miestų vietose butų nuomos pasiūlos kainos skiriasi. Vilniaus Antakalnio mikrorajone nuomojamų vieno kambario butų pasiūlos kaina siekia apie 215 Eur/mėn., dviejų kambarių – apie 365 Eur/mėn., Baltupiuose – atitinkamai 255 ir 385 Eur/mėn., Karoliniškėse – 190 ir 250 Eur/mėn., Pašilaičiuose – 250 ir 340 Eur/mėn., Žirmūnuose – 200 ir 410 Eur/mėn., Žvėryne – 300 ir 515 Eur/mėn.

Kaune už vieno kambario butų, esančių Centre, nuomą šiuo metu tikimasi gauti vidutiniškai 245 Eur/mėn., už dviejų kambarių – apie 360 Eur/mėn. Dainavos mikrorajone esančių vieno kambario butų pasiūlos kaina yra apie 180 Eur/mėn., dviejų kambarių – apie 220 Eur/mėn., Žaliakalnyje – atitinkamai 190 Eur/mėn. už vieno kambario butą, 300 Eur/mėn. už dviejų kambarių butą.

Klaipėdos mieste vieno kambario butus savininkai siūlo išsinuomoti vidutiniškai už 190 Eur/mėn. Centre, už 160 Eur/mėn. Debreceno mikrorajone, už 170 Eur/mėn. Kauno mikrorajone, už 150 Eur/mėn. Miško mikrorajone. Dviejų kambarių butų Alksnynėje nuomos pasiūlos kaina siekia vidutiniškai 250 Eur/mėn., Centre – vidutiniškai 335 Eur/mėn., Kauno mikrorajone – apie 340 Eur/mėn., Miško mikrorajone – apie 325 Eur/mėn.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt