Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news

 
Akcija galioja nuo 2014-01-27 iki 2014-03-30
KEISK LITUS Į MŪSŲ LANGUS – TAUPYK EURUS!

Siūlome dar šią žiemą pradėti taupyti EURUS, LITUS keičiant į TIKS LANGUS Jums palankiomis sąlygomis. Šiuo metu plastikininiams langams ir durims taikomos nuolaidos nuo -55%.

Klausiate, kodėl dabar yra tinkamiausias metas investuoti į langus? „TIKS langai“ turi daugiau nei vieną paaiškinimą.

 

Pirma, Lietuvos Aplinkos ministerijos duomenimis per 2014 m. įsibėgės iki šiol nebūto masto pastatų renovacijos programa, kurios metu dar šiais metais numatoma renovuoti apie 500 daugiabučių pastatų. Toks didelis renovuojamų pastatų kiekis buvo pasiektas tik per 9 praėjusius metus. Taigi 2014 m., prasidėjus statybų darbams ir renovacijų „bumui“ suveiks pagrindinis rinkos dėsnis – kuo didesnė rinkos paklausa, tuo aukštesnė produkto kaina. Dėl didelio užsakymų srauto langų gamybos ir sumontavimo terminai gali prailgti.

 

Antra, langų ir durų paklausos, kainų ir terminų didėjimą 2014m. antrame pusmetyje sąlygos ir numatomas EUR-o įvedimas. Šiuo atveju, „TIKS langai“ kolektyvas remiasi savo kolegų – Estijos langų gamintojų - patirtimi bei išvadomis apie langų ir durų rinkos pokyčius EUR-o įvedimo išvakarėse.

 

Praktiški ir paprastai niekur neskubantys estai 2013 m. pirmieji iš Baltijos šalių įsivedę EUR-ą, jau 2012 m. ėmė ieškoti, kaip naudingiausiai investuoti savo santaupas. Pasak didžiausios Estijoje plastikinių langų ir durų gamyklos AS PLASTO, pagaminančios apie 600 langų per dieną, vadovo Valeri Pars – „daugiausiai laimėjo tie klientai, kurie energiją taupančius ir ilgalaikę naudą užtikrinančius PVC langus ar duris įsigijo žemiausiomis kainomis dar 2012 metų žiemą, nes šiltėjant orams visoje Estijoje sparčiai augo plastikinių langų bei durų paklausa ir prailgo ne tik jų pagaminimo terminai, bet išaugo ir kainos. 

 

Jau 2012 metų rudenį, estiški langai kainavo apie 25% brangiau nei metų pradžioje, o vėliau kilo tikras langų pirkimo bumas, pirkėjai pradėjo rikiuotis eilėmis. 

 

Metų pabaigoje, prieš pat EUR-o įvedimą, nespėdavome aptarnauti visų norinčiųjų, nors jie 100% avansuodavo savo pirkinį, o langų arba durų pagaminimo terminas buvo skiriamas jau kitiems 2013 metams, kai oficialia Estijos valiuta tapo EUR-as”. Mūsų kolega paminėjo ir kitą įdomią aplinkybę – “manau, kad EUR-o įvedimo metu estai susitaikė ne tik su didesnėmis langų ar durų kainomis, bet ir su daugelio kitų prekių ir paslaugų kainų padidėjimu. Neturėkite iliuzijų, po EUR-o įvedimo kainos atgal negrįš”.

 

Taigi, nurodome 7 priežastis, kodėl patariame Lietuvos gyventojams TIKS LANGUS įsigyti 2014m. pradžioje:

  • Įsibėgėjant Lietuvos pastatų renovacijos projektui langai ir jų įrengimo paslaugos brangs;

  • Artėjant EUR-o įvedimui bei po EUR-o įvedimo Lietuvoje langai, durys bei įrengimo darbai tikrai neatpigs;

  • Dabar už langus ir jų įrengimo darbus atsiskaitę litais, ateityje taupysite EUR-us;

  • Žiemos metu plastikiniai langai ir durys kainuoja mažiausiai, o pagaminimo terminai trumpiausi;

  • Plastikiniai langai gali būti kokybiškai sumontuojami net ir tuomet, kai lauke -10˚C temperatūra;

  • Žiemą įrengti langai pradeda nešti naudą iškart, nes daugiausiai energijos galima sutaupyti šildymo sezono metu;

  •  „TIKS langai“ asortimentas pritaikytas įvairias pajamas gaunantiems vartotojams;

TIKS langai“ turi daugiau nei 20 atstovybių visoje Lietuvoje, todėl konsultaciją suteiksime Jums artimiausioje atstovybėje.

-----

 

Norėdami paskaičiuoti, kiek Jums kainuos langai, užpildykite langų skaičiuoklę.

Jeigu norite pasiteirauti, palikite kontaktą mums užpildydami šią formą – mes su Jumis greitu metu susisieksime!

Visus mūsų salonų adresus ir kontaktinius duomenis rasite paspaudę čia.

 

Skambinkite nemokamu telefonu visoje Lietuvoje 8 800 2 22 25.


 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt