Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaunietė išvydusi savo naujus namus negailėjo komplimentų architektei
2014-06-03 Šaltinis: Inga Junčienė, Bustas.lrytas.lt

Kai buvo pakabinti ir įjungti įspūdingi iš surūdijusio metalo pagaminti šviestuvai, architektės Editos Stankevičiūtės - Righetto klientė apsiverkė – taip jai buvo gražu. „Būtent apie tokius namus aš ir svajojau“, - gurkšnojant vyną komplimentų architektei negailėjo kaunietė verslininkė.


Kaunietė išvydusi savo naujus namus negailėjo komplimentų architektei title=
Nuotr. E.Stankevičiūtės-Righetto

Kone 250 kv. metrų gyvenamojo ploto namas Ringauduose, Kauno rajone puošėsi kiek daugiau nei dvejus metus. Tad moterys – šeimininkė ir architektė turėjo laiko susidraugauti.

„Jau per pirmąjį mūsų sutikimą klientės norai ir fantazijos kaip turi atrodyti jos namai tapo mano įkvėpimo šaltiniu“, - prisipažino Edita. Gal todėl jos per daug neerzino, kad namo įrengimas kartais strigdavo dėl finansinių reikalų.

 Net priešingai - tokios pertraukos buvo savotiškai naudingos. Pavyzdžiui, žalias karvės kailis svetainėje. Kadangi buvo beprotiškai brangus, ilgiausiai dulkėjo viename salone - niekam jo nereikėjo. Kai jį aptiko Edita, pardavėjai kainą kone perpus sumažino, kad tik pirktų.

 Panašiai įvyko ir su šviestuvais.

 Moterys ilgai svarstė, kokie labiausiai tiktų sodrių spalvų svetainėje, kol architektė sugalvojo klientę pasikviesti į restoraną „Avilys“, kurį tuo metu remontavo. Edita specialiai šiam restoranui buvo suprojektavusi korius primenančius šviestuvus. Klientė apsisprendė akimirksniu.

 Tiesa, dėl ryškiai mėlynų virtuvės baldų ji nebuvo tokia tikra, tačiau išklausiusi Editos, užsimerkė: „Uch, darome!“.

 

 Kaip gi namų šeimininkas reagavo į tokius drąsių moterų sprendimus?

 „Buvome sutarę, kad visas mūsų kuriamas grožis ir dizainas turi atitikti techninius ir funkcinius reikalavimus. Jei tai įvykdome, darome kaip mums patinka“, - pasakojo E.Stankevičiūtė - Righetto.

 

 Kurdama interjerus ji visada laikosi taisyklės - grožis neturi reikalauti aukų. Žodžiu, tai ką sukuria yra funkcionalu ir kainuoja protingai.

 

 

 „Juk kokios bebūtų gražios, apvalios ir šviežios bulvės, jų kilogramas negali kainuoti 30 litų. Taip ir namuose – dizainas, funkcija ir biudžetas turi atitikti vienas kitą“, - savo darbo principus vardijo architektė ir pridūrė, kad interjeruose neimituoja stilių - jokios klasikos, vadinamojo Provanso ar skandinaviško. Edita interjerą, lyg drabužį kaskart matuoja konkrečiam klientui.

 Šių taisyklių architektė laikėsi ir kauniečių būste.

 

 

 

 

 

 

Bustas.lrytas.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt