Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip vyksta oro tarpo šiltinimas
2017-02-07 Šaltinis: Scopri.lt

Kai nuosavų namų savininkai susiduria su tokiais sunkumais, kaip energijos kainos augimas tokiu atveju reikia kažko imtis, kad išlaidos būtų sumažintos. Būdų kaip tai galima padaryti yra labai daug.


Kaip vyksta oro tarpo šiltinimas title=

Tiesiog iš visų galimų pasirinkimų reikia pasirinkti tokį variantą, kuris jums bus pats tinkamiausias. Vienas iš efektyviausių būdų, kuris padeda sutaupyti daugiau šilumos jūsų namuose tai yra oro tarpo, kuris juosia jūsų namą šiltinimas. Kaip vyksta oro tarpo šiltinimas yra aktualus klausimas tiems, kurie nori pasirinkti šį šilumos sutaupymo būdą.

Oro tarpo šiltinimo darbaituri prasidėti nuo to, kad jūs turite pasirinkti tinkamas šilumą izoliuojančias medžiagas, kurios sugebės patikimai užpildyti net ir sunkiai pasiekiamus tarpus. Šiais laikais yra labai daug šiltinimo medžiagų, kurios sugebėjo pakeisti mums įprastas tradicines medžiagas.

 

Tačiau naujos statybinės medžiagos tai nėra tik alternatyva, tai yra kur kas geresnis pasirinkimas. Kodėl gi verta apšildyti namuose esančius oro tarpus? Viskas yra pakankamai paprasta, juk per oro tarpus jūsų namas praranda apie 30 procentų šilumos. O tai yra ženklus skaičius į kurį reikėtų atkreipti dėmesį.

 

Oro tarpo apšiltinimo darbai yra tiesiog būtini jei jūs norite gyventi šiltuose namuose, kurie atitiks naujausius technologinius reikalavimus. Šiuo metu egzistuoja ne viena technologija, kuri gali užpildyti oro tarpus. Tačiau patikimiausia yra tokia, kai medžiaga patenka į tarpus aukšto spaudimo dėka ir oro tarpe susiformuoja vientisa plokštė.

Oro tarpo šiltinimo technologija reikalauja, kad sienose būtų tarpas. Jei oro tarpo šiltinimas bus atliekamas naudojant patikimas medžiagas atitinkamai bus užtikrinamas ilgaamžiškumas ir konstrukcijos ekologiškumas.

 

Kai artinasi žiema, o jūsų namas dar nėra tinkamai apšildytas tai reiškia, kad atėjo pats laikas susimąstyti dėl šios problemos. Norint tai pasiekti jums reikia žinoti kaip vyksta oro tarpo šiltinimas. Vienas iš greičiausių ir efektyviausių būdų, atlikti oro tarpo šiltinimą tai putų naudojimas. Purškimo metodo pagalba yra užpildomi horizontalūs, vertikalūs ir palinkę paviršiai.

 

Dažniausiai darant šį darbą yra naudojamas specialus prietaisas, kuris aukšto spaudimo pagalba padeda užpildyti visus įtrūkimus ir tarpus esančius oro tarpe. Putos tai yra plastiška masė, kuri sąveikauja su oru ir tokiu būdu sudaro vientisą paviršių. Visas gaunamas paviršius yra tolygus ir sandarus.

 

Putų struktūra pasižymi žemu šilumos pralaidumu, bei labai didelėmis tvirtumo atsargomis. Naudojamos šiuolaikiškos medžiagos puikiai užpildo tarpus, sudaro vientisą paviršių. Nežiūrint į tai, kad ši technologija nėra labai pigi, tačiau ji tikrai padės sumažinti jūsų šildymo sąskaitą ir tai jums labai greitai atsipirks. Juk to jūs ir norite.

Kaip vyksta oro tarpų šiltinimas? Šis klausimas rūpi visiems namų savininkams, kurie sugalvojo, kad šiuos darbus būtina atlikti jų namuose. Oro tarpai bus užpildyti patiriant minimalias remonto darbų sąnaudas. Technologija, kuri yra naudojama gyvenamuose namuose nenuvils jų gyventojų, kadangi užtikrins reikiamą šilumos lygį ir šiluminę varžą.

 

Tokių tarpų užpildymas išspręs ne tik šilumos izoliacijos problemą, tačiau taip pat užtikrins patikimesnę garso izoliaciją, kuri yra ypatingai aktuali gyvenamajame sektoriuje. Oro tarpų užpildymas sienoje tai yra šiuolaikiškas būdas apšildyti tarpus jūsų namo sienose, kurie yra gyvenamose namuose, biurų pastatuose, gamyklinėse ir pramoninėse patalpose.

 

Kitose šalyse, kurios pasižymi šaltu klimatu jau pakankamai senai yra populiari namų statyba, kuriose yra užpildomi visi oro tarpai, paliekama tik tinkami ventiliacija. Kai šiltinimui yra naudojamos putos, kurios užtikrina kokybišką, patikimą, sandarų jūsų namų apšiltinimą. Gyvenkite šiltai, pamirškite visus šalčio sukeliamus rūpesčius.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt