Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip sukurti atpalaiduojantį namų interjerą?
2012-03-02 Šaltinis: Baldai.com

Labai dažnai mus apžavi baldų parduotuvių vitrinų grožis, užsidegame idėjomis, kurias randame internetinėse interjero ir dizaino svetainėse arba įsimylime filmuose ar serialuose pamatytus jaukius namus.


Kaip sukurti atpalaiduojantį namų interjerą? title=

Tačiau ar susikurta vizija apie šių interjerų kopiją savo namuose neliks tik jauki vizija, kuri realybėje taps nepatogia ir neskoninga erdve? Kaip susikurti tokį namų interjerą, kuris atpalaiduotų ir kviestų ilsėtis bei jaustis jaukiai? Štai keletas naudingų patarimų, kuriais privalote pasinaudoti, jeigu norite daugiau šilumos savo gyvenamajame būste.

 

Pradėkite nuo mažų permainų

Kad ir kokie rūpesčiais slėgtų pečius, jūs turite pilną teisę savo namus pripildyti širdžiai mielais daiktais.
Atpalaiduojančiai aplinkai sukurti pradėkite nuo mažų detalių. Pavyzdžiui galite perdažyti pagrindines duris, pakeisti sunkias užuolaidas į lengvas ir ramių spalvų, pašalinti kilimus, pakabinti mažų, spalvingų lentynų ar įsigyti šviesos intensyvumą keičiančių lempų.

Darydami pakeitimus, neskubėkite

Namų interjero keitimas kai kuriems iš mūsų gali būti gana įtempta veikla. Leiskite sau tai daryti palengva ir neskubant. Užuot užsimojus perdaryti visą gyvenamą būstą, imkitės vieno kambario. Jo perdarymui skirkite tiek laiko, kol kambarys jums neatrodys beveik idealus.

Vadovaukitės savo nuojauta


Namų atmosfera yra daugiau nei vien tik dekoras ir jo detalės. Dauguma kitų dalykų gali įtakoti mūsų savijautą, todėl kurdami jaukią ir ramią namų aplinką turite į tai atkreipti dėmesį. Turėtumėte įsiklausyti, ką kužda jūsų nuojauta. Galbūt malonius įspūdžius jums kuria vaikystės prisiminimai ar galbūt geriau pasijusti jums padeda svajonės apie nežinomas vietas? Pasinaudokite šiais pojūčiais ir atraskite savo namuose vietos vaikystės nuotraukoms, paveikslams su gražiais vaizdais ar kitoms malonioms detalėms. Jeigu jums priimtina, pasitelkite Feng Šui filosofiją namų harmonijai sukurti.

Įtraukite visą šeima

Namų dizaino kūrimas gali pasirodyti gana asmeniškas procesas. Tačiau vyraujančios spalvos, formos, daiktai, baldai, dekoras - per visą tai mes skatiKaip sukurti atpalaiduojantį namų interjerąname šeimos bendravimą. Kiekvienas šeimos narys yra namų šeimininkas, todėl kiekvieno jų nuomonė yra labai svarbi. Pasitelkite visus šeimos narius renkantis interjero spalvas, detales, formas. Kartu sukurkite bendrauti skatinančią aplinką.

Raskite vietos namuose privačiai erdvei

Atkreipkite dėmesį, kur daugiausia laiko savo namuose praleidžiate ir kur geriausiai jaučiatės. Daug praeinamos erdvės suteikia laisvės pojūtį, tačiau kartais geriausiai jaučiamės ten, kur mažiausiai mus mato ir kur galime nors trumpam pasislėpti ir pabūti tik su savo mintimis.

Rinkitės raminančias linijas ir formas


Nors kiekvienas turi savo asmeninį skonį, vieni renkasi ryškias spalvas ir aštrias formas, kiti pastelines spalvas ir aptakias formas, tačiau beveik kiekvienu atveju, galima atrasti kažką, kas vadinama universaliu ir priimtina visiems.

Štai keli pavyzdžiai:
• Apvalios formos: apskriti stalai, kolonos ar arkos;
• Archetipiniai daiktai: kryžiukai, žvaigždės, spiralės;
• Simetrinis apstatymas: suporuoti langai, vienodos kėdės;
• Subalansuotas grupavimas: langai, baldai ar kitos detalės sugrupuoti po tris, šešis ar devynis.

Ramybę kurkite per spalvas, šviesą, kvapą ir garsus


Dauguma gilių studijų jau įrodė, kad spalvos kuria nuotaiką. Gydančiomis laikomos tos spalvos, kurios yra iš dangaus, žemės ir vandens. Kvapus rinkitės tokius, kurie nedirgina jūsų nosies ir yra jums priimtini. Tai gali būti gaivaus vėjo, levandų o gal net ir miško uogų kvapas. Pasirūpinkite, kad namuose kuo mažiau girdėtumėte dirginančius išorės garsus ir daugiau klausytumėtės jūsų pamėgtų melodijų ar garsų.

Atpalaiduojanti aplinka – natūrali aplinka

Įsileiskite į savo namus kuo daugiau natūralumo ir gamtos. Rinkitės baldus iš natūralių medžiagų: medienos, akmens. Naudokite kuo daugiau natūralių medžiagų, tokių kaip vilna ir medvilnė. Puoškite namus gyvais augalais. Rinkitės energiją taupančias lemputes bei elektros prietaisus.

Susikurti jaukius namus gali būti labai lengva. Svarbiausia vadovautis savo nuojauta, rinktis širdžiai mielus daiktus, pakviesti šeimą kurti jaukią aplinką kartu ir galbūt nesiekti tobulybės, o džiaugtis tuo, ką jau turite.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt