Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip prižiūrėti medines grindis ?
2015-08-17 Šaltinis: DarykPats.lt

Medinės grindys – populiariausias pasirinkimas. Nenuostabu, kad dėl estetinių motyvų žmonės pasirenka jas net ir suvokdami, kad priežiūra gali reikalauti šiek tiek daugiau laiko nei kad siekiant turėti keramikines grindis.


Kaip prižiūrėti medines grindis ? title=
Nuot gvbtx.com

Medinių grindų priežiūra nėra sudėtingas procesas, juolab, reguliariai valant galite būti tikras, kad pavyks sėkmingai ilgai išlaikyti kokybiškas medines grindis. Šiuo atveju kalbame ne apie laminatą, kuris yra pagamintas iš plokščių, o tikra parketą, kurį pasirenka vis didesnė dalis tautiečių.
 

  • KASDIENINĖ PRIEŽIŪRA reikalauja, kad vos su drėgnu skudurėliu ant kurio nebūtų jokių chemikalų lengvai nuvalytumėte dulkes. Žinoma, gali pasirodyti, kad tai daryti kiekvieną dieną vargina, tačiau bent jau kokius 4 – 5 kartus į savaitę yra būtina. Paprasčiausiai ant medinių grindų labai greitai kaupiasi dulkės. Paprasčiausias vanduo gali jas nesunkiai pašalinti.


  • RIMTOS DĖMĖS gali būti pašalinamos tiek su cheminėmis, tiek su natūraliomis priemonėmis. Dažniausiai pasirinkimas priklauso nuo pačios dėmės pobūdžio.


Sintetinės priemonės reikalingos tokiu atveju, kai medinės grindys būna sugadinamos naudojant lakus, rašalą, riebalus ar kraują.

Natūralios priemonės kaip soda, muilas ar actas – puikiai pašalins nesunkiai įsigėrusias dėmes. Paprasčiausiai lengvais judesiais pavalykite dėmę ir ji bus nesunkiai pašalinama.
 

  • Reguliariai naudokite APSAUGINĮ SLUOKSNĮ SUTEIKIANČIĄ PRIEMONĘ. Dažniausiai su ja valyti rekomenduojama kas dvi savaites. Išvalius ant grindų užsideda apsauginė plėvelė, kuri apsaugo tiek nuo dulkių, tiek nuo įvairiausių įbrėžimų.


  • Jei kambaryje yra daug baldų ir juos norite perstumti, tokiu atveju reikia PO BALDAIS PASIDĖTI KĄ NORS SLIDAUS, kaip lašiniai. Taip braukdami daiktą nesugadinsite jo paviršiaus.


Jei turimos grindys jau gerokai pasidėvėjusios – nelaukite, kol sugadinsite jas taip, kad jau nebepavyks atrestauruoti. Nusprendus prikelti naujam gyvenimui turite dvi alternatyvas. Viena jų – pasisamdyti specialistus, kurie viską atliks už jus. Antra – įsigyti priemones ir prireikus pačiam pagyvinti namuose esančias grindis. Pasinaudokite pastaruoju variantu.

 Pirmiausia reikia medines grindis nušlifuoti. Jei nenorite pirkti prietaiso – galite jį išsinuomot. Su juos elgtis labai paprasta, ta nesunkiai pasinaudos ir tie, kurie niekada anksčiau to nedarė. Kuomet nušlifavus laikas perlakuoti grindis. Tai labai atsakingas momentas. Dažniausiai lakuoti tenka kelis kartus. Tik tokiu atveju pavyks pasiekti patį geriausią rezultatą.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt