Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip pigiai ir greitai papuošti namus?
2011-12-22 Šaltinis: Pinigukarta.lt

Kalėdinės namų dekoracijos dažniausiai būna atidedamos paskutinei minutei. Kaip tokiu atveju originaliai papuošti namus pataria kraštovaizdžio ir sodo dizainerė Bunny Guinness.

Kalėdos man yra neišvengiamai paskutinės minutės skubėjimas – dekoracijomis rūpintis pradedu Kalėdų vakarą, dažniausiai jau po tamsos, kai apsipirkimas baigtas ir visos parduotuvės užsidaro. Tuomet bėgu į sodą ir žiūriu, ką iš ten galiu iškasti.


Kaip pigiai ir greitai papuošti namus? title=
Nuotr. pitut.com

Kabantys krepšiai

Pernai lauke vykusiam Kalėdų vakarėliui pagaminome gana įmantrius sietynus iš elnio ragų, kuriuos gavau iš vietinio medžiotojo. Tačiau tokių dalykų nelabai sunku gauti ir sendaikčių turguose.

Kadangi elnio ragai yra tokie įspūdingi, šiemet padariau kiek greitesnę jų versiją, surišdama keletą ragų ir iš jų suformuodama kabantį krepšį. Kad būtų tvirtesnis, jį sutvirtinau vielomis ir, norėdama jas paslėpti, į vidų prikišau eglišakių ir kitų žalumynų. Pakabinau jį virtuvėje virš virtuvės stalo ir sudėjusi į vaikiško maisto indelius žvakutes bei aprišusi šiaudais pakabinau juos, kad svyruotų nukarę nuo ragų.

Virtuvės stalas

Virtuvės stalas yra daugelio veiklų vieta, todėl jam reikia ryškaus akcento. Centrinę to akcento dalį pagaminau iš keturių apverstų molinių puodų, sustumtų šalia. Ant viršaus uždėjau klijuotos faneros – pakankamai didelį lakštą, kad išlaikytų dar keturis puodus, tačiau šį kartą apverstus teisingai. Tada vienas didelis puodas pastatomas ant viršaus. Tuomet bereikėjo pridėlioti žalumos, uogų, kankorėžių , papuoštų auksiniais dažais ir džiovintų mandarinų žievelių tarpams užkamšyti. Jas pasigaminti galima labai lengvai – tereikia nuluptas žieveles pašauti į labai vėsią orkaitę keletui valandų. Taip pat pridėjau buko riešutų kevalų, aukso spalva nudažytų moliūgų, pušų kankorėžių ir lapų.

 

 

 


Derinimas


Vietoj visur kūrę vientisą lapiją, geriau padėliokite keletą dekoracijų. Visai nesunku šiuo metų laiku rasti keletą nuogų šakelių, kurios gali būti sudėtos į krepšį, vazą ar stiklinę ir pagražintos keletu natūralių dalykų. Pavyzdžiui, laukiniais obuoliukais, kurie yra pakankamai maži, kad galėtų būti kabinami ant šakų, arba tereikia šakeles nupurkšti aukso arba sidabro spalvos dažais. Jos gali būti surištos į puokštę ir pakabintos. Bukmedžių arba kokie nors kiti riešutai irgi puikiai tinka šakoms puošti.

Daugelyje darželių nesunkiai rasite sėklų ir išdžiuvusių gėlių. Sode surinkti dalykai turi tokio laukinio žavesio ir atrodo kur kas natūraliau negu pirkti. Surinkite sode likusias gėles ir nebijokite, kad jos gal kiek atrodo pernelyg nuskurusios – blogiausias dalis galite visuomet nuskabyti, o likusias padengti dažais.

 

 

 Eglutės dekoracijos ir dovanos

Lėtai išdžiovintos apelsinų riekelės visuomet atrodo gerai. Sode man padedanti Emmeline pasiūlė pasinaudoti jaunus gebenių stiebelius, apnuoginant ir susukant juos ratu aplink išdžiuvusią apelsino riekelę. Keturios vijos pavyko puikiai ir ji kruopščiai sutvarkė juos su vaškuotomis virvelėmis, kad būtų tvirčiau, ir suformavo kilpą, kad jie galėtų kabėti ant eglutės arba būti prisegti prie dovanos.

 

 

2 - Modern Decorative Design Ideas decorating Christmas table perfect
3 - Modern Decorative Design Ideas elegantly decorate the Christmas table
4 - Modern Decorative Design Ideas decorating Christmas table modern
5 - Modern Decorative Design Ideas beautiful flowers adorn the Christmas table
6 - Design of Modern Decorating Ideas Christmas colors beautifully adorned table
7 - Design of Modern Decorating Ideas decorating Christmas table this year
8 - Modern Decorative Design Ideas decorate beautiful Christmas table
9 - Design of Modern Decorating Ideas decorating Christmas table
10 - Modern Decorative Design Ideas decorating Christmas table
11 - Modern Decorative Design Ideas decorating Christmas table
12 - Modern Decorative Design Ideas decorating Christmas table
 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt