Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Kaip išvengti statybų sustabdymo, kai trūksta statybinių medžiagų?
2022-03-15 Šaltinis: Merxu.com

Ne paslaptis, kad krizinės situacijos, kurios liečia ne vieną pasaulio šalį, daro įtaką ir statybinių medžiagų rinkai. Kadangi pastaruoju metu jau ne viena krizė ištinka pasaulį, statyboms reikalingų prekių kainos kyla, o pasiūla mažėja. Šioje situacijoje nereikėtų pasiduoti, nes galima surasti išeičių. Tiesiog tam reikia laiko ir pastangų. Mes siūlome lengvą būdą, kaip surasti visko, ko reikia statyboms vienoje vietoje. Koks jis? Skaitykite toliau ir sužinosite.


Kaip išvengti statybų sustabdymo, kai trūksta statybinių medžiagų?
Nuotr. flooringinc.com

Turbūt daugeliui verslų, užsiimančių statybomis, dabar yra nemažai galvosūkių, kaip statybas vykdyti toliau, kai beveik visų prekių tiekimas gerokai stringa, o užsakymų įvykdymas vėluoja. Yra du keliai: galima sustabdyti statybas ir laukti geresnių laikų arba ieškoti naujų prekių tiekėjų.

 

Jei nenorite sustabdyti statybų aikštelėje vykstančių darbų, galite pasinaudoti Europos prekybos platforma MerXu, kur yra siūloma daug prekių, skirtų statyboms ir apdailos darbams.

 

Užsukite ir patys įsitikinsite: https://merxu.com/lt/c/statyba-1976b431f4414b01b3aba9074a891523/.

 

Pasinaudoję šia platforma, galėsite įsigyti trūkstamų medžiagų ir priemonių statyboms iš 9 skirtingų Europos valstybių. Čia galite rasti medienos, blokų, langų, durų, stogų dengimui reikalingų medžiagų, įvairių tvirtinimo detalių ir daug kitų prekių, reikalingų statybų aikštelėje. Beje, MerXu platformoje yra ne tik statybinių medžiagų, bet ir įrankių bei įrenginių, naudojamų statybose.

Tiesa, kai trūksta statybinių medžiagų, dažniausiai atsiranda ir apdailos medžiagų trūkumas.

 

Glaistų, plytelių, grindų dangos, tapetų, dažų ir kitų medžiagų, reikalingų namų vidaus įrengimui taip pat galite įsigyti toje pačioje Merxu platformoje: https://merxu.com/lt/c/apdailos-medziagos-d27f0987102c4616955eb6df2102cd80/.

 

Be to ji siūlo tik patikimus ir laiku užsakymus vykdančius tiekėjus, nes MerXu komanda stengiasi patikrinti kiekvieną iš jų ir dirba tik su aukščiausią prekių ir aptarnavimo kokybę siūlančiais tiekėjais.

 

Tiesa, čia rasite ne tik vidaus, bet ir fasado apdailai reikalingų medžiagų.

Taigi, jei nenorite, kad Jūsų statomų namų statybos sustotų dėl prekių tiekimo sutrikimų ar trūkumo, apsvarstykite galimybę medžiagas užsisakyti naudodami MerXu platformą.

 

Užsukę į https://merxu.com/lt/ galėsite nusipirkti įvairių statyboms ir apdailai reikalingų prekių. Tiesa, šioje platformoje galite ne tik pirkti, bet ir parduoti.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt