Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip įrengti dušą?
2011-12-13 Šaltinis: Zebra.lt

Kaip įrengti dušą? Prieš įrengdami dušą pirmiausia nuspręskite, kokioje vonios kambario dalyje jo norėtumėte. Dušas užims tikrai ne daugiau kaip vieną kvadratinį metrą. Vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris lems jūsų apsisprendimą - vandentiekio ir kanalizacijos sistema


Kaip įrengti dušą? title=
Nuotr. gogreenzine.com

Dušo įrengimas reikalauja tam tikro pasiruošimo. Reikia įrengti medinį pagrindą, kanalizacijos, šilto ir šalto vandens vamzdžius atvesti iki būsimos dušo kabinos, pastatyti dušo karkasą ir t.t.

Svarbiausia, kokiu būdu ketinate atvesti kanalizacijos ir vandentiekio vamzdžius. Tai galima padaryti dviem būdais: paprastai išvedžiojus ir paslepiant vamzdžius.

Sunkiausias bus nuotekų sistemos montavimas. Kanalizacijos vanduo turi gerai nubėgti vamzdžiais. Būtinai įsirenkite sifoną, priešingu atveju iš dušo kabinos pradės sklisti ne itin malonūs kvapai.

Renkantis sifoną, geriausia imti patį mažiausią, kadangi jis turi būti įrengtas pagal visas taisykles ir jam turi būti palikta pakankamai vietos. Sifonas bus nedidelis, tačiau kartu ir tinkamai atliks savo funkciją, jei jo dydis neviršys 150 milimetrų.

Nuotekų vamzdžius rinkitės apie 40 milimetrų skersmens. Tam labai tinka ir plastikiniai vamzdžiai. Labai patogų vieną vamzdžio galą primontuoti prie tualeto ar vonios sifono, kadangi jie yra žemesniame grindų lygyje. Tada galėsite atsisakyti padėklo dušo kabinai - sutaupysite pinigų ir vonios kambario erdvės.

Šalto vandens atvedimas turi būti netiesioginis. Pirmiausia šalto vandens vamzdžiai nutiesiami į namą, po to į vonios kambarį, o iš jo - į atskirą dušo kabiną. Taip daryti reikia todėl, kad šaltą vandenį paleidus ne vienoje namo dalyje, gali sumažėti spaudimas.

Prie šalto vandens bako paprastai montuojamas 15 milimetrų skersmens vamzdis, prie dušo rekomenduojama montuoti 28 milimetrų skersmens vamzdį.

Jeigu vonios kambario sienos ir grindys nepakankamai izoliuotos nuo vandens, galite rinktis ketursienes dušo kabinas su vandens maišytuvu ir padėklu. Jas labai paprasta tvirtinti prie sienų. Tarpinės, dedamos per visą tvirtinimo kontūrą, užtikrina visišką sandarumą.

Kokį maišytuvą dušui pasirinkti? Paprastą ar masažuojantį, su termostatu ar be jo? O gal tokį, kuris švelniai perlieja jus plačia srove? Derinkite savo poreikius ir galimybes. Svarbu, kad dušo kabinos, praustuvo bei vonios maišytuvai tarpusavyje derėtų.

Labai gerai, jei dušas montuojamas šalia lango, tai palengvins ventiliaciją. Jei ne - reikia įrengti ventiliaciją. Jei to nepadarysite ar padarysite blogai, patalpoje kondensuosis garai, kurie gadins patalpas.

Dušo kabinos pasirinkimą lemia vonios kambario plotas, sienų ir grindų vandens izoliacija bei kanalizacijos vamzdyno nuolydis ir įrengimas.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt